Image

Микола Тетерук

досвід роботи з 2003

Дорадник з питань біологічного захисту рослин відкритого та закритого ґрунту, технологій вирощування зернових та технічних, овочевих та плодоягідних культур, виробництва органічної сільськогосподарської продукції. 

Освіта

2000-2001
Економічний факультет Академії праці і соціальних відносин Федерації профспілок України. Фінанси, економіст; 
2020        
Національний університет біоресурсів і природокористування України, ННІ післядипломної освіти, магістерська програма по спеціальності Дорадництво.

 

Курс теоретичних та практичних занять за програмою «Біологічний захист рослин. Технології використання мікробіологічних препаратів в біологічній та інтегрованій системах захисту рослин»;

Курс теоретичних та практичних занять за програмою «Біологічний захист рослин, як складова в системі вирощування органічної сільськогосподарської продукції»;

Курс «Сертифікація за органічними стандартами» Федерації органічного руху України;

Підвищення кваліфікації в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, ННІ післядипломної освіти, отримав кваліфікацію Сільськогосподарського Дорадника  з питань «Біологічного захисту рослин та виробництва органічної с/г продукції. (Кваліфікаційне свідоцтво №711 від 10.12.19р).
Внесений до «Реєстру дорадників і експертів-дорадників України».

Довід роботи

Досвід в сфері біологічного захисту рослин та вирощування різноманітних сільськогосподарських культур. 

З 2003 року

  • розробляв технології по живленню та захисту сільськогосподарських рослин від хвороб та шкідників переважно з використанням біологічних препаратів. Має практичний досвід по впровадженню технологій живлення та біологічного захисту на різних с/г культурах (зернових, технічних, овочевих, садових, ягідних та ін..), в тому числі в господарствах сертифікованих як органічні.
  • Організовував та брав участь в семінарах та конференціях з питань виробництва різноманітної сільськогосподарської продукції відкритого та закритого ґрунту.
  • Має практичний консультаційний досвід роботи як з великими с/г господарствами так і з фермерами.
  • Є спів автором ряду запатентованих технологій по біологічному моніторингу, та захисту садових культур.