ЕФКО

ефективність виробництва
в плодоовочевому секторі
Image
Image

Проект «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі» – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета - підвищення ефективності виробництва та створити додану вартість продукції в 8 цільових областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проекту фаховими консультантами.

Долучитися до проекту #ЕФКО можна вже зараз, заповнивши вступну анкету!

За більш детальною інформацією, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

Тел.: +38 067 346 90 58
Е-mail: efco@uaberries.com.ua

0

проведено
тренінгів

0

відкритих
вебінарів

0

проведено
консультацій

Ми разом з ЕФКО - учасники проєкту

Черкаська область, Україна

Вважаю даний проект дуже цінним для себе, так як інформацію по суниці збирав по крупинках з різних джерел, а тут це все в одному місці та актуальне. З порадами консультантів змінив погляди на деякі питання та отримав відповіді на найболючіші. Хочу і надалі бути активним учасником проекту.

Запорізька область, Україна

Завдяки спілкуванню з Іриною Кухтіною ми проаналізували фінансовий звіт нашого бізнесу Fresh Salat за минулі три роки з виявленням слабких місць та визначенням першочергових завдань. Скорегували біізнес-модель наступного сезону.

Черкаська область, Україна

Проєкт для мене - це можливість отримати консультації у справжніх професіоналів, це поглиблення моїх знань та новий досвіід у вирощуванні овочів!Подобається. що знання можна отримувати вдома, не потрібно далеко їздити. Новий сезон у нас лише починається, але знання, які я отримую, беручи участь в проекті, починаємо вже впроваджувати.

Харківська область, Україна

Тренінги насичені корисною інформацією, яку просто так не зайдеш на просторах інтернету. Зрозуміло що це не тільки напрацьований роками досвід спікерів, але і тестування новітніх технологій. Консультації Ельвіри Абселямової, мені, як новачку, дали розуміння що склад землі та води потрібно знати в першу чергу. Мої минулорічні насаджання потерпають від цих невивчених простих істин. Але я швидко вчусь. Дякую!

Черкаська область, Україна

Інформація, що подається на семінарах, дуже корисна, консультанти професійні та обізнані в своїх сферах. Впроваджую професійний догляд ( підживлення, обробіток ЗЗР, запилення) згідно графіку внесення. В планах: облік збору врожаю та професійна фертигація, чи, як мінімум, максимальна автоматизація процесу поливу. 

 

Полтавська область, Україна

Дуже приємно що мені, людині яка має лише 0.5 га ягід, допомагають, консультують і приділяють увагу. За допомогою консультацій експертів і конференцій я навчилась правильно використовувати засоби захисту рослин та добрива, рахувати витрати, продумувати наперед свої дії. Мені хочеться розвиватися далі і збільшувати своє господарство.

Дніпропетровська область, Україна

Ельвіра Абселямова та Володимир Сіленко дуже гарні експерти, зрозуміло пояснили для новачка всю інформацію. Планую надалі впроваджувати все, що узнала. Велика подяка експертам та організаторам.

Одеська область, Україна

Співробітництво є корисним, плануємо в нашому Шалені Доли частково впроваджувати технології, які обговорювалися в межах консультацій. 

Запорізька область, Україна

Дуже цікавий та корисний проект. Організаційні питання на високому рівні. Доступні консультації з усіх питань, які цікавлять.Компетенція фахівців приємно вражає.Усі фахові поради буду намагатись застосовувати. Проект надихає на бажання працювати, розвиватись, втілювати нові технології вирощування. Велике "Дякую" команді проекту ЕФКО! 

Полтавська область, Україна

Проект охоплює різні напрямки сільського господарства, насичений та практичний. Подача матеріалу досить проста, зрозуміла. Для мене була важлива конкретика у семінарах та досвід практиків. Агро фахівці, що проводили семінари та консультації, експерти у своїй справі. Важливі виявилися особисті консультації з Ельвірою Абселямовою, котра не тільки провела по технологічному процесу вирощування ягід, а й допомогла розібратися з основою - грунтом та водою.

Консультанти проєкту

досвід роботи з 2016

Консультації з планування виноградного господарства, його бюджетування, агротехніки винограду.

досвід роботи з 2006
Досвід в консультаційному супроводі щодо закладки плантацій лохини високорослої. Базові знання ґрунтознавства, водопідготовки, мінерального живлення рослин, особливостей сортів (їх придатності для умов України)
досвід роботи з 2008
Консультант з охолождення, заморожування і зберігання ягід і овочів. Планування об’єктів з охолодження і заморожування. Рекомендації щодо підбору холодильного обладнання, рекомендації щодо підбору систем РГС для тривалого зберігання, щодо підбору систем активної вентиляції.
досвід роботи з 2008
Консультації щодо організації повного замкнутого циклу сільськогосподарського виробництва, агротехніки та практичний досвід у створенні та вирощуванні горіхоплідних, плодово-ягідних та декоративних насаджень. Знання спектру хвороб і шкідників  та методів боротьби з ними.
досвід роботи з 1999
Агроном, консультант з підготовки Ґрунту під плодовий та лохиновий сад. Вибір технології, схем посадки, сортовий склад, посадка та обрізка.
досвід роботи з 2011

Практикуючий агроконсультант з плодоовочівництва і виноградарства. Надавання консультацій та технологічного супроводу по вирощуванню багаторічних насаджень.

досвід роботи з 1998
Консультації щодо стратегій виходу продуктів на ринки, економічного аналізу, бізнеспланування виробництва та переробки продукції рослинництва, плодоовочівництва. Сільськогосподарське дорадництво. Сертифікований дорадник. Загальний стаж дорадчої діяльності 14 років.
досвід роботи з 2001

Консультації щодо установки сонячних електростанцій, модулів автономного енергозабезпечення поливу сільгоспугідь.

досвід роботи з 2011
Консультації по овочевим і ягідним культурам: розробка концепції, реалізація  та контроль проведення агротехнологічних заходів згідно органічної системи вирощування. Інноваційне тепличне господарство. Овочеві та ягідні культури. Впровадження стандартів HACCP , ISO22000, Global GAP, Organic Standard. Аналітика виробничих процесів в рослинництві.
досвід роботи з 2011

Фінансовий аналітик. Консультант у сфері аналізу ефективності діяльності підприємств, створення бізнес планів, аналізу інвестиційної привабливості бізнесу,
моделювання діяльності ферм.

Вінниця, Україна
досвід роботи з 2001
Консультант вирощуванню суниці, малини – сорти, вибір ділянки під плантацію, правильний вибір садивного матеріалу, живлення, захист, ринки збуту.
досвід роботи з 2009

Агроном. Спеціаліст з вирощування салатів та зелені на гідропоніці. Займалася вирощуванням шпінату, руколи, мангольду, маш салату у закритому ґрунті.

досвід роботи з 2005
Вчений-агроном. Сертифікований експерт ЄС з питань сільського господарства та відновлення природного біорізноманіття
досвід роботи з 2008
Консультант з вирощування ягідних культур відкритого і захищеного ґрунту
досвід роботи з 2010
Cпеціаліст та агроконсультант зі зберігання плодоовочевої продукції
досвід роботи з 1999
Президент Асоціації «Ягідництво України», голова ГС «Інноваційне фермерство і кооперація», консультант з питань стратегічного планування та управління витратами підприємства
досвід роботи з 2004
Старший науковий співробітник, співавтор біологічного препарату "Аверком"
досвід роботи з 2002
Експерт в системах крапельного зрошення, мікродощування, автоматизації систем поливу
досвід роботи з 2012
Агроном-консультант з вирощування овочів та картоплі
досвід роботи з 2005
Консультант з розвитку ланцюгів збуту та створенню додаткової вартості для плодоовочевої продукції Запорізького інформаційно-консультаційного центру, голова правління організації на громадських засадах
досвід роботи з 2017

Дорадник з агрономії, консультант з агротехнологій та органічного виробництва (ягоди, овочі)

досвід роботи з 2005
Агроном-консультант з вирощування ягідних (суниця, малина) та фруктових культур. Кандидат сільськогосподарських наук зі спеціальності "Екологія"
досвід роботи з 2007

Вчений-агроном. Сфера компетенції: органічне та інтегроване овочівництво та рослинництво, органічне та інтегроване вирощування плодових та ягідних культур, вирощування нішевих культур.

досвід роботи з 1978

Використання біологічних препаратів для захисту та живлення садів та ягідників. Техніко-економічне обґрунтування створення органічного та конверсійного виробництва садової продукції за конкретних умов. 

досвід роботи з 2010
Експерт в медіа-промоушені в агрогалузі. Консультації зі створення, наповнення та просування сайту компанії чи господарства, створення контент-плану; взаємодії з потенційними клієнтами в В2В та В2С через сайт та соціальні мережі; проведення онлайн та офлайн переговорів; підготовці роздаткового матеріалу
досвід роботи з 2010
Багаторічний досвід роботи в рекламі. Експерт з просування брендів і товарів. Консультування з просування брендів і продуктів в пошукових системах і соцмережах. Взаємодія з потенційними партнерами і покупцями, налаштування рекламних кампаній, сторінок і Google - аналітики.