ЕФКО

ефективність виробництва
в плодоовочевому секторі
Image
Image

Проект «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі» – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета - підвищення ефективності виробництва та створити додану вартість продукції в 8 цільових областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проекту фаховими консультантами.

Долучитися до проекту #ЕФКО можна вже зараз, заповнивши вступну анкету!

За більш детальною інформацією, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

Тел.: +38 067 346 90 58
Е-mail: efco@uaberries.com.ua

0

проведено
тренінгів

0

відкритих
вебінарів

0

проведено
консультацій

Консультанти проекту

Вінниця, Україна
досвід роботи з 2001
Консультант по вирощуванню суниці, малини – сорти, вибір ділянки під плантацію, правильний вибір садивного матеріалу, живлення, захист, ринки збуту.
досвід роботи з 2009

Агроном. Спеціаліст з вирощування салатів та зелені на гідропоніці. Займалася вирощуванням шпінату, руколи, мангольду, маш салату у закритому ґрунті.

досвід роботи з 2005
Вчений-агроном. Сертифікований експерт ЄС з питань сільського господарства та відновлення природного біорізноманіття
досвід роботи з 2008
Консультант з вирощування ягідних культур відкритого і захищеного ґрунту
досвід роботи з 2010
Cпеціаліст та агроконсультант зі зберігання плодоовочевої продукції
досвід роботи з 1999
Президент Асоціації «Ягідництво України», голова ГС «Інноваційне фермерство і кооперація», консультант з питань стратегічного планування та управління витратами підприємства
досвід роботи з 2004
Старший науковий співробітник, співавтор біологічного препарату "Аверком"
досвід роботи з 2002
Експерт в системах крапельного зрошення, мікродощування, автоматизації систем поливу
досвід роботи з 2012
Агроном-консультант з вирощування овочів та картоплі
досвід роботи з 2005
Консультант з розвитку ланцюгів збуту та створенню додаткової вартості для плодоовочевої продукції Запорізького інформаційно-консультаційного центру, голова правління організації на громадських засадах
досвід роботи з 2017

Дорадник з агрономії, консультант з агротехнологій та органічного виробництва (ягоди, овочі)

досвід роботи з 2005
Агроном-консультант з вирощування ягідних (суниця, малина) та фруктових культур. Кандидат сільськогосподарських наук зі спеціальності "Екологія"
досвід роботи з 2007
Вчений-агроном. Сфера компетенції: органічне та інтегроване овочівництво та рослинництво, органічне та інтегроване вирощування плодових та ягідних культур, вирощування нішевих культур.
досвід роботи з 1978

Використання біологічних препаратів для захисту та живлення садів та ягідників. Техніко-економічне обґрунтування створення органічного та конверсійного виробництва садової продукції за конкретних умов. 

досвід роботи з 1999
Агроном, консультант з підготовки Ґрунту під плодовий та лохиновий сад. Вибір технології, схем посадки, сортовий склад, посадка та обрізка.
досвід роботи з 2006

Дорадник з питань біологічного захисту рослин відкритого та закритого ґрунту, технологій вирощування зернових та технічних, овочевих та плодоягідних культур, виробництва органічної сільськогосподарської продукції. 

досвід роботи з 2008
Консультант з охолождення, заморожування і зберігання ягід і овочів. Планування об’єктів з охолодження і заморожування. Рекомендації щодо підбору холодильного обладнання, рекомендації щодо підбору систем РГС для тривалого зберігання, щодо підбору систем активної вентиляції.
досвід роботи з 2003

Агроном по захисту рослин садового комплексу. Консультант по вирощуванню зерняткових культур, агрономічний супровід господарств. 

Новини проекту ЕФКО

Всі новини ЕФКО