ANUGA 2019

ANUGA 2019

Українські компанії представили світу свою продукцію на ювілейній виставці ANUGA 2019

З 5 по 9 жовтня в м. Кельн (Німеччина) проходила сота найкрупніша продовольча виставка в світі – ANUGA 2019.

Варто зазначити, що ця подія була не тільки ювілейною, але й рекордною по кількості відвідувачів: згідно з підрахунками організаторів, цього року за виставку затівали понад 170 000 делегатів з 201 країни та близько 7500 експонентів (7 405 у 2017 році) з 106 країн.

Учасники виставки з усього світу представили весь спектр світової продукції на десяти виставках під одним дахом.

“Постійне зростання кількості відвідувачів та експонентів торгівлі підтверджує чудовий міжнародний статус ANUGA як найважливішої бізнес-платформи. Цей рекордний результат означає, що ми продовжуємо писати історію успіху ANUGA вже ціле сторіччя. У 2019 ANUGA виконала функцію «вікна в майбутн»є яскравіше, ніж будь-коли. Тут були обговорені стратегічні рішення для всієї харчової промисловості. Були також представлені нові рішення та концепції для великих викликів світової харчової промисловості “, – заявив Джеральд Бьозе, президент та головний виконавчий директор Koelnmesse GmbH.

Один з колективних стендів в рамках цієї грандіозної події було присвячено й ягідній індустрії України. 5 українських компаній, що спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід, отримали можливість познайомитися на виставці ANUGA з новітніми технологіями та розробками харчової індустрії, презентувати свій бренд і створити передумови для його виведення на міжнародний ринок, налагодити ділові контакти з виробниками та впливовими ритейлерами.

Участь у виставці ANUGA 2019 стала можлива завдяки Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що реалізується МТЦ ( ITC ) та фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business за підтримки Асоціації “Ягідництво України”.

Підведення підсумків участі та обговорення отриманого досвіду з участниками відбудеться 23 жовтня з 10.00-13.00 за адресою Вул. Антоновича, 24 кафе The Best Place. Запрошуем журналістів та інших гравців ягідного ринку. Щоб подати заявку на участь у заході, необхідно заповнити реєстраційну форму.

Більш детально про надбання українських компаній у процесі виставки, про те, хто найбільше проявляв зацікавленість в українських ягодах та про уроки події в цілому читайте вже незабаром в журналі «Ягідник».


Асоціація «Ягідництво України» презентує Каталог українських експортноорієнтованих компаній на виставці ANUGA-2019

Оновлений каталог українських експортноорієнованих ягідних компаній від Асоціації «Ягідництво України» вже вийшов другом, повідомляють у прес-службі АЯУ.

Каталог структуровано за трьома загальними розділами: виробники свіжих ягід, постачальники заморожених ягід та компанії, що спеціалізуються на виробництві продуктів ягідництва, на кшталт джемів, сублімованих ягід тощо.

В Асоціації зазначають, що це вже третя версія каталогу, яка включає в себе інформацію про майже 30 українських експортерів ягідної продукції. Презентовано каталог буде вже наприкінці поточного тижня на найбільшій міжнародній виставці готових продуктів харчування на напоїв – ANUGA-2019, яка проходитиме з 5 до 9 жовтня в м. Кельн (Німеччина).


У виставці ANUGA 2019 5-9 жовтня 2019 року візьмуть участь 5 українських компаній

П’ять українських компаній, виробників та переробників органічних і конвекційних ягідних продуктів, візьмуть участь у спільному стенді ITC (Міжнародний Торгівельний Центр) та Асоціації «Ягідництво України» на виставці ANUGA 2019 . Цей захід проходить в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що реалізується ITC та фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business за підтримки Асоціації “Ягідництво України”.

Наши учасники:
Хайбері
Рівнехолод
Еко-Снек
Атлас
Золота Миля

Anuga (Ануга) 2019 – одна з найбільших торгових виставок в світі, спеціалізується на продуктах харчування і напоях. Виставка має 100 річну історію і є найстарішою в галузі і найбільш важливе місце зустрічі представників харчової промисловості й виробництва напоїв.


Асоціація «Ягідництво України» запрошує відвідати колективний стенд українських ягідних компаній на виставці ANUGA!

05-09 жовтня 2019 року в Кельні, Німеччина, відбудеться 35-та міжнародна виставка готових продуктів харчування і напоїв ANUGA.

Це одна з найбільших та найважливіших у світі профільних торгівельних виставок, основним девізом якої є «Якість та безпечність продуктів».

П’ять українських компаній, виробників та переробників органічних і конвекційних ягідних продуктів, візьмуть участь у спільному стенді ITC (Міжнародний Торгівельний Центр)  та Асоціації «Ягідництво України» на виставці ANUGA 2019 в рамках Проекту Eastern Partnership: Readiness for Trade initiative EU4Business Initiative, що фінансується Європейським Союзом.

В колективному стенді братимуть участь такі компанії:

Rivneholod ALC, Highberry LLC, Atlas LLC, Golden Mile LLC, Eco snack LLC

Ми будемо раді бачити вас на стенді: Hall 07.1 Стенд c-028g

ANUGA пропонує експонентам та професійним відвідувачам 10 окремих експозицій під одним дахом, які втілюють основні сектори харчової промисловості:

  • “Anuga Fine Food” – «Основні харчові продукти та делікатеси»;
  • “Anuga Gourmet” – «Фірмові страви»;
  • “Anuga Chilled & Fresh Food” – “Свіжі та охолодженні фрукти, овочі, риба»;
  • “Anuga Meat” – «М’ясо, ковбасні вироби, дичина, птиця»;
  • “Anuga Frozen Food” – «Заморожені продукти та морозиво»;
  • “Anuga Dairy” – «Молоко и молочні продукти»;
  • “Anuga Bread & Bakery” – «Хліб, випічка, бакалійна продукція, гарячі напитки»;
  • “Anuga Drinks” – «Напої»;
  • “Anuga FoorService” – «Технології для підприємств громадського харчування»;
  • “Anuga Retail Tec” – «Технології, обладнання та послуги для роздрібної торгівлі».

Концепція «10 виставок під одним дахом» була введена на виставці ANUGA у 2003 році і з того часу постійно розвивалася та розширювалася. 

Супроводжуюча програма виставки враховує потреби відвідувачів, які представляють громадське харчування: наприклад, «Форум системної гастрономії» та спеціальні виставки «Creative Kitchen» та «Vision of Cooking». Серед інших заходів: «Ніч німецької торгівлі», галузеві вечори молочної промисловості та заморожених продуктів, а також конгрес «Харчування для дорослих». Вперше в цьому році відбудеться міжнародна конференція присвячена «халяльній» їжі.

В рамках виставки ANUGA традиційно проходить спеціальний форум, який стосується гастрономічного продовольства, призначеного насамперед для постачальників провізії, власників ресторанів та готелів. Концепція торгівлі завтрашнього дня та мистецтво мерчандайзингу обговорюються на  спеціальному семінарі та супроводжуються спеціальним показом. Якість натуральних продуктів та зручність упаковки незмінно є ключовими питаннями всієї експозиції.

До зустрічі в Кельні! Hall 07.1 Стенд c-028g