FRUIT LOGISTICA 2020 та BIOFACH 2020

FRUIT LOGISTICA 2020 та BIOFACH 2020

АЯУ запрошує гравців ринку та представників ЗМІ на обговорення підсумків участі українських компаній у виставках FRUIT LOGISTICA 2020 та BIOFACH 2020

Дев’ять ягідних компаній з різних куточків України представили свою продукцію на Fruit Logistica 2020 – найбільшій у світі виставці свіжих харчових продуктів, послуг та інновацій – 5 -7 лютого в Німеччині. Компанії прибули до Берліна в рамках делегації Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» Міжнародного Торговельного Центру (МТЦ) за підтримки Асоціації «Ягідництво України».

Зокрема, участь в національному стенді взяли:

Artberry
Melcherry
BigBlue
Dolyna-Agro
Blue Berry
Family Garden
StarBerries
iBerry
Ukrainian Berry

Десять експортно-орієнтованих українських компаній відвідали найбільшу в світі виставку органічної продукції BIOFACH 2020.

  1. Rivne Holod, м. Рівне – одне з найбільших та найтехнологічніших підприємств, що постачає заморожені дикороси до країн ЄС, США та Китаю.
  2. Gulfrost, Львівська обл., сучасне переробне підприємство з 11 річним досвідом, що експортує свіжі, заморожені та сублімовані ягоди.
  3. Agro Organic, м. Рівне. Компанія, що вирощує та переробляє оргначіні ягоди, такі як малина, суниця та обліпиха. Основні експортні напрямки- країни ЄС.
  4. Amethyst-Ole, Житомирська обл. Бізнес, який почався з невеликово виробництва в 2011 році, і наразі розвивається швидкими темпами. Займаються продажем горіхів та заморожених ягід.
  5. BigBlue organic, Київська область. Займаються продажем свіжої органічної лохини 5 сортів.
  6. Dvipa, Дніпропетровська обл. Компанія, що спеціалізується на вирощуванні та переробці (в т.ч. сублімації) вже понад 15 років. Основні продукти: крупи, ягоди та овочі.
  7. UFFP (Ukrainian Fresh&Frozen Products), м. Київ, швидкозростаюча компанія, що постачає свіжі та заморожені ягоди та гриби.
  8. Liga Agro, Київська обл. З 2016 року постачає ягоди як на внутрішньому так і закордонні ринки. Основні продукти – лохина (7 сортів) та малина (2 сорти).
  9. Miriada-fruits – бренд компанії Тріада з Вінниці. Пропонують свіжі та заморожені ягоди та яблука.
  10. Oril-eco, м. Дніпро – молода компанія, що постачає свіжі та заморожені ягоди.

Участь у виставках стала можлива завдяки Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що реалізується МТЦ ( ITC ) та фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business за підтримки Асоціації “Ягідництво України”.

Підведення підсумків участі та обговорення отриманого досвіду з участниками відбудеться 28 лютого з 10.00-15.00 за адресою вул. Антоновича, 23 кафе The Best Place.

Запрошуємо журналістів та гравців ягідного ринку. Щоб подати заявку на участь у заході, необхідно заповнити реєстраційну форму