United Fresh Live 2020

United Fresh Live 2020

Досліджуйте майбутнє органічної продукції під час виставки United Fresh Live!

Завтра, 17 червня, в рамках віртуальної міжнародної виставки United Fresh Live 2020 відбудеться спеціальна сесія Organics LIVE!, присвячена тенденціям та трендам світового органічного ринку.

Сучасні споживачі все більш свідомо підходять до вибору продуктів харчування, приділяючи пильну увагу впливу на здоров’я, соціальному впливу, досвіду та прозорості. Це дає змогу органічній продукції продовжувати експансію на світовому ринку: попит на цю продукцію у всіх сегментах невпинно зростає, що стимулює збільшення продажів.

Враховуючи це організатори віртуальної міжнародної виставки United Fresh Live 2020 вирішили присвятити органічному сегменту окрему сесію Organics LIVE!, яка проходитиме 17 червня з 19.00 до 20.00 за київським часом за наступним посиланням

Сесія надає унікальну можливість обговорити перспективи для подальшого зростання в постпандемічному світі з групою лідерів галузі на чолі з Тоні Ентл, співзасновником та виконавчим віце-президентом мережі органічних продуктів (OPN).

Нагадаємо, що днями проходить міжнародна віртуальна виставка United Fresh 2020, в рамках якої також представлено спільний український стенд “TASTE WITH UKRAINE”. Захід відбуватиметься за організаційною підтримкою International Trade Centre (ITC) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.


Участь українських підприємств ягідного сектору у міжнародній виставці UNITED FRESH 2020 LIVE

15-19 червня 2020 року відбудеться американська всесвітньо відома віртуальна виставка продукції харчової промисловості – United Fresh 2020 Live.

Цього року United Fresh пропонує учасникам з усього світу долучитися до віртуальної платформи як альтернативного способу участі. Це унікальна можливість для учасників насолоджуватися освітою в зручний час, а також чудовий шанс збільшити продажі та прибутковість свого бізнесу.

Українські експортери ягідного сектору вперше представлятимуть свою свіжу і перероблену ягідну продукцію на цій виставці, а саме: заморожені ягоди; сублімовані ягоди; джеми та консервацію; органічні ягоди та продукція з них; ягідні начинки та наповнювачі; сиропи та топінги; ягідні напої (ягідні чаї, соки та концентрати); солодощі з ягід (пастила, мармелад тощо); ягідні пюре, включно із дитячим харчуванням; ягідні снеки.

Цього разу два проекти ITC в Україні надають можливість виробникам ягідного сектору та плодоовочевої продукції виходити спільним національним стендом “TASTE WITH UKRAINE”, а також долучитись профільним організаціям з підтримки бізнесу в Україні: Офісу з просування експорту України, Ради з питань експорту продовольства, Асоціації «Ягідництво України», Громадській спілці «Органічна Україна», «Органік Стандарт», «Українська горіхова асоціація», об’єднанню «Укрсадвинпром».

Головною метою заходу в рамках Проекту «Готовність до Торгівлі» є підтримка українських експортоорієнтованих малих та середніх підприємств ягідного сектору, просування їх продукції на ринки Європейського Союзу, а також підтримка профільних організацій з підтримки бізнесу в Україні.

Цей захід відбуватиметься за організаційною підтримкою International Trade Centre (ITC) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

Урочисте відкриття заходу відбудеться сьогодні, 15 червня о 19.00 за київським часом. Сама виставка працюватиме щоденно з 15 по 18 червня з 20.00 до 22.00 за київським часом.

На колективному стенді України «TASTE WITH UKRAINE» будуть представлені компанії, які спеціалізуються на поставках свіжої та переробленої плодово-ягідної продукції. Всі учасники, які зареєструвалися для участі у виставці, отримали на електронну пошту логін та пароль для доступу. Після активізації доступу представники компаній-учасників матимуть змогу відвідувати всі вебінари та заходи в рамках виставки, завітати на стенди інших країн та спілкуватися з потенційними партерами в особистих чатах.


Вебінар для учасників виставки United Fresh 2020 live

Шановні учасники виставки United Fresh 2020 live!

Завтра 11 червня 2020 року о 15.00 стартує вебінар для представників виробничих і переробних підприємств – учасників і відвідувачів віртуальної виставки United Fresh 2020 live! «Участь у виставці United Fresh 2020 live! З максимальною ефективністю».

Програма вебінару охоплюватиме питання впливу участі у United Fresh 2020 на ведення бізнесу, підготовки й планування роботи на виставці, організації онлайн комунікації учасників заходу та функціонування віртуального стенду.

Вебінар організований двома проектами ITC в Україні та партнерами проекту.

Долучайтеся! Доступ на вебінар за посиланням: https://intracen.zoom.us/j/4854431430