Mercy Corps продовжує Програму підтримки дрібних фермерів

Mercy Corps продовжує Програму підтримки дрібних фермерів

Мешканці та внутрішньо переміщені особи (ВПО), які проживають у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps продовжує Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність. 

Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності. 

«Програма підтримки економічної стійкості України забезпечить можливість не лише людям, які постраждали від війни, відкрити або відновити власний бізнес, але й надасть імпульс для розвитку різних бізнес-напрямків. Ми сподіваємося, що програма зробить позитивний внесок у розвиток підприємницьких ініціатив, покращення самозайнятості та збільшення доходів в українських громадах», – говорить директорка програми гуманітарного реагування Mercy Corps в Україні Кара Бак. 

Середній розмір фінансової допомоги складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми. 

Більше інформації про критерії програми для заявників можна знайти на сайті uerp.mercycorps.org. Подання заявки за посиланням є обов’язковим для учасників програми. 

За додатковою інформацією щодо участі в програмі звертайтеся за телефоном 0 800 332 590.  

Також, ви можете залишити своє запитання за посиланням

Mercy Corps – це глобальна команда гуманітаріїв, які працюють разом на передовій найбільших криз сучасності, створюючи майбутнє можливостей для суспільного процвітання. Mercy Corps працює в Україні з початку повномасштабної війни в лютому 2022 року. Команда надає екстрену допомогу біженцям у сусідніх країнах та людям, переміщеним всередині України, щоб вони могли задовольнити свої базові потреби виживання. Ми також фінансуємо місцеві організації, які найкраще знають свою громаду та оперативно працюють над вирішенням найнагальніших потреб. У 2022 році Mercy Corps та його партнери охопили понад 1,38 мільйона людей в Україні та сусідніх країнах екстреною грошовою допомогою, продуктами харчування, психосоціальною підтримкою, інформаційними кампаніями та іншою невідкладною допомогою.

Реалізовується за фінансової підтримки Швейцарії, що надана через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).  Швейцарська програма міжнародного співробітництва активно працює в Україні з 1990-х років. Ще в 1999 році Агенція розвитку та співробітництва Швейцарії (SDC) спільно з Державним секретаріатом з економічних питань (SECO) відкрила у Києві бюро співробітництва, а з 2014 року відновила надання гуманітарної допомоги, спрямовуючи її переважно у постраждалі від конфлікту східні регіони України. З початку повномасштабної військової агресії Росії проти України 24 лютого 2022р. гуманітарна допомога Швейцарії в Україні реагує на значні потреби щодо продовольчої безпеки, захисту жертв та їхніх прав, цілісних підходів в питаннях охорони здоров’ї, забезпеченні належних стандартів води та санітарії. Ця допомога повністю узгоджується з діючою програмою співробітництва Швейцарії в Україні. Там, де це можливо, SDC співпрацює з Відділом миру та прав людини та SECO для досягнення спільних результатів (потрійна синергія – nexus). Наразі географічно допомога зосереджена в районах із великою кількістю переміщених осіб та поблизу лінії фронту. У 2022 році Швейцарія в рамках міжнародного співробітництва та інших заходів витратила  в Україні та сусідніх країнах близько 270 мільйонів швейцарських франків на підтримку людей, які постраждали від війни.