Експорт ягід з України

експорт ягід з України

Посібник з експорту ягід з України розроблено в рамках проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди) та Асоціації "Ягідництво України".

Головною метою посібника для українських експортів ягідної продукції є надання інформації та практичних рекомендацій щодо необхідних умов успішного експорту ягід та продуктів їх переробки до країн Євросоюзу.

Презентація посібника для експортерів

Посібник з експорту ягід з України також містить посилання на документи, що формують вітчизняну та європейську нормативно-правову базу експортно-імпортної діяльності, а отже, з ними варто ознайомитися.

Цільовою аудиторією цього посібника є українські компанії, які планують вихід на ринок ЄС із ягідною продукцією. Проте посібник з експорту ягід буде також корисним для компаній, які вже присутні на цьому ринку і хочуть розширювати свою діяльність.