414 млн гривень грантової допомоги отримали цьогоріч аграрії на розвиток садів і теплиць.
Документом затверджуються умови та процедури ввезення насіння та садивного матеріалу сорту.
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 637 «Про внесення змін до Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал».
Асоціація "Ягідництво України" та ще 26 аграрних асоціацій звернулись до Президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та просять не ліквідовувати Міністерство аграрної політики.
Програми стосуються розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, а також тепличних господарств. Вони розроблені з метою підтримки суб'єктів підприємництва, агровиробників, створення робочих місць та забезпечення продовольчої безпеки.
Кабінет Міністрів України своєю постановою заснував Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, затвердив його Статут та забезпечив формування статутного капіталу.
Кабінет Міністрів України під час свого засідання 9 лютого передав від Мінекономіки до Мінагрополітики повноваження з формування державної політики у сферах безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин,
Міністерство агарної політики та продовольства України вітає ухвалення Верховною Радою України законопроєкту № 6199 у першому читанні та сподівається на його швидке ухвалення в цілому.
Затверджено перелік компаній, які отримають держпідтримку в рамках програми "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників".
Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект № 2064, який передбачає важливі й рушійні зміни в галузі виноградарства та садівництва України. За нього проголосували 317 народних депутатів, повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.
Звертайтесь до патентно-правової фірми «ПАХАРЕНКО І ПАРТНЕРИ» та створюйте успішну історію свого бренду, історію вашої успішності!
Світ перевернувся, усі напрацьовані роками схеми зруйновано, банки перетворилися з друзів на злих ворогів. Що відбувається та навіщо це все? Як жити та займатися бізнесом далі, як оптимізуватися? Як зберегти нажите непосильною працею? Ці запитання вже вжилися в нас за останні кілька років, це вже невроз. І кожен новий рік приносить нові «радості» у вигляді ухвалених законів. Чому так відбувається, читайте далі у статті Ольги Соловйової, керуючого партнера юридичної компанії «Avidbiz», адвоката, керівника практики міжнародного податкового права, LL.M