ЕФКО

ефективність виробництва
в плодоовочевому секторі

Проект «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі» – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета - підвищення ефективності виробництва та створити додану вартість продукції в 8 цільових областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проекту фаховими консультантами.

Долучитися до проекту #ЕФКО можна вже зараз, заповнивши вступну анкету!

За більш детальною інформацією, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

Тел.: +38 067 346 90 58
Е-mail: [email protected]

0

проведено
тренінгів

0

відкритих
вебінарів

0

проведено
консультацій

0

навчальних
поїздок

Ми разом з ЕФКО - учасники проєкту

Image

Черкаська область, Україна

Вважаю даний проект дуже цінним для себе, так як інформацію по суниці збирав по крупинках з різних джерел, а тут це все в одному місці та актуальне. З порадами консультантів змінив погляди на деякі питання та отримав відповіді на найболючіші. Хочу і надалі бути активним учасником проекту.

Image

Запорізька область, Україна

Завдяки спілкуванню з Іриною Кухтіною ми проаналізували фінансовий звіт нашого бізнесу Fresh Salat за минулі три роки з виявленням слабких місць та визначенням першочергових завдань. Скорегували біізнес-модель наступного сезону.

Image

Черкаська область, Україна

Проєкт для мене - це можливість отримати консультації у справжніх професіоналів, це поглиблення моїх знань та новий досвіід у вирощуванні овочів!Подобається. що знання можна отримувати вдома, не потрібно далеко їздити. Новий сезон у нас лише починається, але знання, які я отримую, беручи участь в проекті, починаємо вже впроваджувати.

Image

Харківська область, Україна

Тренінги насичені корисною інформацією. Зрозуміло що це не тільки напрацьований досвід спікерів, але і тестування новітніх технологій. Консультації Ельвіри Абселямової, дали розуміння що склад землі та води потрібно знати в першу чергу. Мої минулорічні насаджання потерпають від цих невивчених простих істин. Але я швидко вчусь. Дякую!

Image

Черкаська область, Україна

Інформація, що подається на семінарах, дуже корисна, консультанти професійні та обізнані в своїх сферах. Впроваджую професійний догляд ( підживлення, обробіток ЗЗР, запилення) згідно графіку внесення. В планах: облік збору врожаю та професійна фертигація, чи, як мінімум, максимальна автоматизація процесу поливу.

Image

Полтавська область, Україна

Дуже приємно що мені, людині яка має лише 0.5 га ягід, допомагають, консультують і приділяють увагу. За допомогою консультацій експертів і конференцій я навчилась правильно використовувати засоби захисту рослин та добрива, рахувати витрати, продумувати наперед свої дії. Мені хочеться розвиватися далі і збільшувати своє господарство.

Image

Дніпропетровська область, Україна

Ельвіра Абселямова та Володимир Сіленко дуже гарні експерти, зрозуміло пояснили для новачка всю інформацію. Планую надалі впроваджувати все, що узнала. Велика подяка експертам та організаторам.

Image

Одеська область, Україна

Співробітництво є корисним, плануємо в нашому Шалені Доли частково впроваджувати технології, які обговорювалися в межах консультацій. 

Image

Запорізька область, Україна

Дуже цікавий та корисний проект. Організаційні питання на високому рівні. Доступні консультації з усіх питань, які цікавлять.Компетенція фахівців приємно вражає.Усі фахові поради буду намагатись застосовувати. Проект надихає на бажання працювати, розвиватись, втілювати нові технології вирощування. Велике "Дякую" команді проекту ЕФКО! 

Image

Полтавська область, Україна

Проект охоплює різні напрямки сільського господарства, насичений та практичний. Подача матеріалу досить проста, зрозуміла. Для мене була важлива конкретика у семінарах та досвід практиків. Агро фахівці, що проводили семінари та консультації, експерти у своїй справі. Важливі виявилися особисті консультації з Ельвірою Абселямовою.

Консультанти проєкту: