Про Асоціацію

об'єднуємо всіх професійних гравців плодово-ягідного ринку

Асоціація "Ягідництво України" є галузевою асоціацією, що об'єднує всіх професійних гравців плодово-ягідного ринку. Членами є юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід і кісточкових фруктів, постачанні посадкового матеріалу, ЗЗР, МТР тощо, кооперативи, громадські організації, освітні заклади та інші представники сектору.
Image

Партнери

Асоціація має досвід багаторічної плідної співпраці з низкою міжнародних організацій та фінансових установ, зокрема – EU4Business, ЄБРР, ITC, Canada, MEDA, UHBDP, USAID, Kingdom of the Netherlands...

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Асоціація є імплементатором донорських програм

та організатором провідних галузевих подій, практичних бізнес-турів Україною та закордоном та навчальних тренінгів. Крім того, Асоціація «Ягідництво України» входить до робочої групи Аграрного Комітету ВР, бере активну участь у розробці законопроектів, які стосуються галузі садівництва та аграрного сектору в цілому.

Асоціація активно співпрацює з провідними експертами та спеціалістами в галузі агрономії, сертифікації, юриспруденції, земельних відносин, оподаткування тощо.

Наші цілі та цінності

This image for Image Layouts addon

Експорт

Просування і диверсифікація експорту української ягоди та фруктів і продуктів їх переробки. Формування іміджу України на міжнародній арені, як надійного постачальника якісної продукції.

Стимулювання українських господарств до сертифікації виробництва відповідно до міжнародних стандартів, дотримання вимог пакування та брендування продукції.

Законодавство

Лобіювання законодавства в сфері садівництва та взаємодія з державними органами та галузевими відомствами. Асоціація виступає посередником між представниками сектору та посадовцями і відповідними державними відомствами, робить все можливе, щоб вимоги та зауваження аграріїв були почуті керманичами та враховані при розробці законопроектів.

This image for Image Layouts addon

Споживання

Задоволення внутрішнього попиту на якісні ягоди, фрукти на продукти їх переробки, розширення асортименту, популяризація плодово-ягідної продукції, що стимулює споживання плодово-ягідної продукції в Україні.

This image for Image Layouts addon

Навчання

Підготовка кваліфікованих кадрів для розвитку галузі. Підвищення кваліфікації фахівців різних сегментів сектору. Тренінг по управлінню персоналом та веденню бізнесу. Майcтер-класти та практичні бізнес-тури.

This image for Image Layouts addon

Аналітична підтримка

Аналітика динаміки сектору та кон’юнктури українського і світового ринку. Аналіз цінової динаміки та прогнози. Тренди та тенденції. Динаміка виробництва та вплив погодних умов і інших факторів.

This image for Image Layouts addon

Провідні галузеві події

Проведення міжнародних та національних конференцій, тренінгів і конгресів, спрямованих на обговорення головних проблем галузі та шляхів їх вирішення, ознайомлення гравців ринку з інноваційними рішенням і технологіями, дискусії щодо стратегій та векторів подальшого розвитку ринку, вивчення та переймання досвіду українських та закордонних компаній тощо.

Переваги членства в Асоціації

1

Участь у міжнародних виставках

Можливість участі в групових стендах Асоціації на найважливіших міжнародних виставках на кшталт Anuga, Sial, Fruit Logistica, BioFach та інших. Якщо самостійна участь в таких виставках із урахуванням відряджені та оренди місця може коштувати вам 15-30 тис. євро, то участь в груповому стенді коштуватиме 1-6 тис. євро в залежності від того, чи то заочна участь, чи участь в частині стенду Асоціації.

2

Програма Лояльності

Програма Лояльності є унікальною і діє виключно для Членів Асоціації «Ягідництво України». Метою створення цієї програми є консолідація зусиль по насиченню ринку вирощування і переробки ягід якісними товарами та послугами, спрощення доступу членів Асоціації «Ягідництво України» до таких товарів та послуг і розвиток ринку в цілому. Партнерами Програми лояльності стали Члени АЯУ, постачальники товарів та послуг і партнери Асоціації, завдяки яким Члени Асоціації отримали приємні бонуси. Всі компанії є перевіреними та надійними.

3

Інформаційна підтримка та розвиток

Доступ до контактів та запитів на постачання продукції з внутрішнього та зовнішнього ринків. Доступ до мережі консультантів різних напрямків діяльності. Ми допоможемо із вибором та запрошенням найкращого консультанта під ваші потреби. Інформацію про доступні гранти, державні програми підтримки розвитку галузі та зміни в законодавстві. Отримання актуальної інформації по цінах та значні знижки на маркетингові дослідження ринків фруктів.

Члени асоціації

a-grid
ahimsa
artberry
blueberry
atlas
big-blue
eco-berry
family-garden
geen_plant
haygrove
highberry
iberry
ifnc
irrigator
pakharenko
prof-poliv
starberries
tolsma
u-berry
unique-garden
berry_more
AgroOrganic
EFT Group
UNITEC
OctoFrost
АЛЬТЕ Фудз
MEGA Sp.z o.
ametyst-ole
 emcocal
TEVITTA
Fall Creek
Компанія «ТЕРРА»
САВ АГРО ПАРТНЕР
Смілянська холодня
Інтерджус
ATS Organic
U Bee
ЛЕНДКОМ-ПОЛІСЯ
Organic Oils
Elifab
lantmannen
Alte Foods
ferma
RTA
dyvo

Команда АЯУ

висококваліфіковані та обізнані професіонали, які мають досвід роботи на керуючих посадах та щиро вірять в потенціал України, як провідного гравця глобального ягідного сектору

Iрина Кухтіна
Iрина Кухтінапрезидент Асоціації
Марія Лакеєва
Марія Лакеєвадиректор з розвитку Асоціації
Світлана Скорина
Світлана Скоринаменеджер проєктів
Любов Павленко
Любов Павленкоменеджер проєктів