Запрошуємо на Саміт експортерів 2024, який відбудеться вже 22 березня в Києві!
7 червня з 14:30 до 16:30 відбудуться B2B-переговори в рамках виставки «Схід-Експо 2023».
За останні п’ять років плантації лохини в Сербії значно збільшлись і досягли площі в 2500 га. Таким чином виробництво цієї ягоді в країні складає понад 6000 тонн. Більше того, фермери Сербії активно використовують новітні технології та методи як у виробництві, так і в торгівлі.
Про це повідомив Роман Лещенко, міністр аграрної політики та продовольства України, на свої сторінці у Facebook.
На це питання в ефірі ТРК "Україна 24" відповідала аналитик Асоціації "Ягідництво України" Марія Лакєєва.
На це непросте питання відповідала "Фактам тижня" керівник відділу комуникацій Ukrainian Berries Association Тетяна Смірнова
Під час традиційного опитування перед початком закупівлі ягід в Сербії виробники малини зіявили, що очікують ціну у 2,50 євро/кг. Ціну зумовлено приморозками навесні і значними втратами через них на заході країни.
Вартість ожини піднялася до 10,17 дол/кг, що на 74% вище, ніж в аналогічний період 2020 року. Це найвищій показник середніх цін за останні п’ять років.
Фермерське господарство «Грасс Авеню» одним із перших в Україні розпочало промислове вирощування лохини. На той час ця культура ще не отримала такої шаленої популярності в нашій країні, майже не було досвіду і знань. Але бізнес, в основі якого лежить любов до своєї справи, інтерес до світових інновацій та жага вивчати й опановувати нові горизонти, приречений на успіх. Це доводить сімейна група компаній Олени та Олега Воробйових. Перші підприємства подружжя виросли із захоплення сільськогосподарськими науками і природою загалом. Далі справа органічно розвивалася в нових напрямках.
У другому кварталі 2020 року показник барометра світової торгівлі досяг історичного мінімуму в 84,5 пункти – це на 18,6 балів нижче порівняно з аналогічним періодом 2019 року (104,1).
В Україні з’явились нові біологічні засоби захисту рослин від іспанської компанії Arvensis, які суттєво відрізняються від тих, що вже представлені на ринку. Вони не містять живих бактерій і мікроорганізмів, і їх дія не залежить від умов і факторів навколишнього середовища: температури, вологості, конкуренції з іншими мікроорганізмами тощо.
3 серпня Мінекономіки затвердило розподіл коштів у розмірі 124,9 млн грн для компенсації суб’єктам господарювання АПК за фактично сплачені відсотки за користування кредитами за січень-червень 2020 року. Станом на сьогодні кошти направлені на уповноважені банки, які в свою чергу спрямують їх на виробників. Про це повідомляє прес-служба відомства.