Проєкти Асоціації "Ягідництво України"

Ukrainian Organic Export Days - перша секторальна онлайн-програма, розроблена для промоції Українських органічних виробників та встановленню В2В контактів з іноземними партнерами. 
 
Ukrainian Organic Export Days реалізується ДУ "Офісом з розвитку підприємництва та експорту України" спільно з Асоціацією “Ягідництво України”.
 
Учасники Ukrainian Organic Export Week отримають:
  • Індивідуально організовані для кожної компанії бізнес-зустрічі з потенційними партнерами з країни ЄС заплановані командою консультантів проєкту;
  • Вивчення торгових можливостей та аналіз пріоритентих ринків для експотру української органічної продукції;
  • Тренінг з ведення та підготовки до онлайн В2В перемовин;
  • Промоцію компанії-учасниці в країнах ЄС;
  • Профіль компанії-учасниці буде додано до Національного каталогу виробників органічної продукції від та ITC|Sustainability Map
 
Детальніше про програму: ? https://bit.lyI/3iptgj
Реєстрація для українських сертифікованих органічних виробників відкрита до 30 червня 2021.
Реєструйтесь за посиланням: ? https://bit.ly/3x8POJH
 
Ukrainian Organic Export Days реалізується ДУ "Офісом з розвитку підприємництва та експорту України" спільно з Асоціацією “Ягідництво України”.
 
Проєкт став можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), які виконуються компанією Chemonics International. А також за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми "Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України", що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Асоціація «Ягідництво України» оголошують про продовження ініціативи «VTrade Fruit & Berry з поглиблення торгівлі з Німеччиною та Нідерландами українськими виробниками», яка сприятиме розширенню українського експорту фруктів та ягід, підтримуючи виробників у поглибленні торгівлі з цими країнами через наступні компоненти діяльності:

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Асоціація «Ягідництво України» оголошують про продовження ініціативи «VTrade Fruit & Berry з поглиблення торгівлі з Німеччиною та Нідерландами українськими виробниками», яка сприятиме розширенню українського експорту фруктів та ягід, підтримуючи виробників у поглибленні торгівлі з цими країнами. Докладніше

Ukrainian Organic Export Days - перша секторальна онлайн-програма, розроблена для промоції Українських органічних виробників та встановленню В2В контактів з іноземними партнерами. Детальніше

  Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО та Асоціація «Ягідництво України» впроваджують новий спільний проект «ЕФКО: ефективність виробництва в плодоовочевому секторі». Проект ЕФКО – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета проекту - підвищення ефективності виробництва плодовоовочевої продукції та створити додану вартість продукції в восьми цільових областях України:  Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Проект націлений на конкретні результати – підвищення продуктивності виробництва та збільшення обсягів продажів плодоовочевої продукції учасників. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проекту фаховими консультантами.

При розробці програми та методології даного проекту головний акцент було зроблено на критеріях формування навчальних груп не тільки за регіонами, але й за культурами, на яких спеціалізується підприємство. Це дає можливість забезпечити учасників максимально корисною інформацією із заглибленням у тему та з можливістю індивідуальних консультацій провідних експертів-практиків сегменту.

Таким чином, програма Проекту ЕФКО представляє собою потужний, сегментований та унікальний цикл тренінгів, навчальних семінарів та демонстрацій, мета якого – підвищення ефективності виробництва в тому числі за рахунок запровадження нових технологій та перегляду підходів до ведення бізнесу. Крім того, увага буде приділена новим підходам до вирощування сільськогосподарських культур відповідно до оцінки якості, асортименту продукції та каналам збуту, що продиктовані не тільки впливом пандемії COVID-19, але й змінам основних трендів, вподобань споживачів та вимог покупців з урахуванням каналів збуту та стандартів.

Проект впроваджуватиметься в інформаційному партнерстві з іншими організаціями, що представлені в цільових регіонах, а також за підтримки ГС «Інноваційне фермерство та кооперація».        

Долучитися до проекту «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодовоочевому секторі» можна вже зараз, заповнивши вступну анкету!

 

За більш детальною інформацією, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

Тетяна Смірнова, менеджер з комунікацій Асоціації «Ягідництво України»

+380672661573  (Viber, What’s App, Telegram)

+380674873749

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проект ITC «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» дав потужний поштовх розвитку Асоціації «Ягідництво України», оскільки наші спільні ініціативи здійснювалися саме в тих напрямках, які потребували підприємства, та на належному рівні. Це дуже зміцнило репутацію як нашої асоціації, так і проекту. Для багатьох компаній Проект надав унікальну можливість потрапити на міжнародні виставки, яка була для них нереальною в умовах самостійної участі. Для цих компаній така участь «відкрила очі» на міжнародні ринки, рівень конкуренції, вимог клієнтів та презентації компаній-виробників з інших країн себе та свого продукту. До того деякі ягідні компанії жили всередині своїх фантазій та уяви про зовнішній ринок. Тепер вони чітко розуміють, що потрібно, щоб вийти на експорт та не провалитися.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України і на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.