Ольга Шарапанюк

Image

Ольга Шарапанюк

Умань, Україна
досвід роботи з 2008

Консультації щодо організацї повного замкнутого циклу сільськогосподарського виробництва, агротехніки та практичний досвід у створенні та вирощуванні горіхоплідних, плодово-ягідних та декоративних насаджень. Знання спектру хвороб і шкідників  та методів боротьби з ними.

Освіта

Освіта.

2008-2014 рр. – Уманський національний університет садівництва, аспірантура, спеціальність 06.01.07 – плодівництво. Тема наукової роботи: "Продуктивність відсадкового маточника підщеп яблуні залежно від субстрату й обробки регулятором росту в Правобережному Лісостепу України".

2002-2007рр. – Уманський державний аграрний університет, факультет плодоовочівництва і виноградарства.

Додаткова освіта.

Червень – 2018 р. – Інститут садівництва НААН, курси підвищення кваліфікації.

Листопад 2013 – лютий 2014 рр. – наукове стажування у Вроцлавському природничому університеті (Польща), стипендіат ім. професора Станіслава Толпи.

Лютий – березень 2013р. – Уманський національний університет садівництва Інститут післядипломної освіти та дорадництва за програмою: підвищення кваліфікації агрономів-садівників.

Виробниче стажуання.

Травень – липень 2005 р., травень – липень 2006 р. – закордонне виробниче стажування в Німеччині, надбання практичного досвіду в технологіях вирощування плодових та ягідних   культур (суниця, яблуня, черешня).

Липень – серпень 2007 – виробниче стажування в ПрАТ «Кримська фруктова компанія», бригадир, вирощування кісточкових та зерняткових культур (черешня, вишня, яблуня, груша).

Довід роботи

по теперішній час –
викладач кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва.

2008

ПрАТ «Кримська фруктова компанія», агроном, вирощування зерняткових культур.

Паралельно з основною роботою (у приватному порядку).

З 2014 р. по теперішній час – імпорт та поставка саджанців фундука і грецького горіху в Україну, надання консультацій з організації повного замкнутого циклу при вирощуванні горіхоплідних культур (підбір ділянки, пошук та вибір постачальників матеріалів, розробка технологічних карт, планів захисту та удобрення рослин, графіків режиму зрошення, закладання насаджень, обрізування та ін.).

2015 р. – агроном у розсаднику декоративних культур (розмножування та вирощування).

З 2011 р. по теперішній час – регулярне відвідування семінарів, навчальних проектів, виставок, днів саду, конференцій та ін. в Україні та за кордоном.

З серпня 2020 р. – YouTube-блогер, YouTube канал SHARAGRO