![](/images/bottom_logo.jpg)
Новини Асоціації "Ягідництво України"
Проєкт “Місце надії України” (Ukrainian Hope Place) вже має першого роботодавця
![Проєкт “Місце надії України” (Ukrainian Hope Place) вже має першого роботодавця](/images/2024/05/08/photo1715087781 (1)_large.jpeg)
Одна з компаній засновниць Асоціації “Ягідництво України” - компанія Highberry - стала першим партнером-роботодавцем у проєкті “Місце надії України” (Ukrainian Hope Place).
Підприємство Highbery займається вирощуванням ягід, фруктів та овочів та є одним з провідних підприємств Волинської області. В межах проєкту “Місце надії України” (Ukrainian Hope Place) воно готове в першу чергу надати робочі місця сезонним працівникам.
Запрошуємо дівчат і жінок, які зараз шукають роботу, реєструватися в проєкті за посиланням.
Також пропонуємо долучитися до проєкту і роботодавцям. Для цього потрібно заповнити заявку.
Однією з цілей проєкту “Місце надії України” (Ukrainian Hope Place) є працевлаштування жінок та дівчат, що постраждали від військової агресії РФ та знайшли прихисток у одному із цільових регіонів: Волинська, Чернігівська, Полтавська та Миколаївська області.