Е-каталог постачальників товарів та послуг для ягідного сектору вже у відкритому доступі!

Е-каталог постачальників товарів та послуг для ягідного сектору вже у відкритому доступі!

Е-Каталог (електронний каталог) постачальників товарів та послуг для ягідного сектору в Україні вже можна знайти у відкритому доступі!

Видання має на меті посилити конкурентоспроможність підприємств галузі шляхом надання їм доступу до надійних українських та міжнародних компаній, що спеціалізуються на продажу обладнання для вирощування, переробки та упаковки, засобів захисту рослин, садивного матеріалу тощо. 

Наразі каталог складається з профайлів 112 провідних компаній, що спеціалізуються на постачанні послуг та товарів для ягідного сектору в Україні, мають досвід роботи понад 3 роки і вже зарекомендували себе як професіонали та лідери галузі. Крім того звертаємо увагу, що всі компанії, які займаються продажем садивного матеріалу та агрохімікатів,  мають сертифікат і ліцензії, що підтверджують законність ведення бізнесу в Україні. 

Каталог доступний українською мовою. Завантажити його можна безкоштовно на сайті АЯУ

Каталог створено в рамках Проєкту International Trade Centre (ITC) «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business та за інформаційної підтримки Асоціації «Ягідництво України».