Стартуємо з новою ініціативою - «VTrade Fruit & Berry: поглиблення торгівлі з Німеччиною та Нідерландами»!

Стартуємо з новою ініціативою - «VTrade Fruit & Berry: поглиблення торгівлі з Німеччиною та Нідерландами»!
  • Сприяння віртуальним зустрічам B2B: а саме - онлайн зв'язкам на ринку B2B з усіма галузями з потенційними міжнародними клієнтами для забезпечення зростання продажів, незважаючи на виклики, пов'язані з Covid-19

  • Торговельна місія (Західні Нідерланди + Німеччина): якщо дозволять обмеження щодо Covid-19, міжнародна торговельна місія під керівництвом Асоціації «Ягідництво України» до країн з високим експортним потенціалом (Німеччина та Нідерланди) для поглиблення зв'язків між українськими компаніями з імпортерами та дистриб'юторами на цільових ринках. Місія включатиме навчальну поїздку до Німеччини та Нідерландів, в рамках якої будуть поводитись ділові переговори з потенційними партнерами.
  • Видання Посібника по введенню бізнесу з Німеччиною та Нідерландами по обраним категоріями

 

Дана Ініціатива буде продовжувати діяльність ініціативи «VTrade Fruit & Berry», яку було реалізованому у липні-грудні 2020 року.

Запрошуємо компанії, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід, кісточкових фруктів, а також яблук та груш, приєднатися до ініціативи. Для цього необхідно заповнити вступну анкету  

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України і на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі. 

Підготовка цієї ініціативи стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України» (через Асоціацію «Ягідництво України» для реалізації грантової діяльності «VTrade Fruit & Berry з поглиблення торгівлі з Німеччиною та Нідерландами українськими виробниками»). Думки авторів не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.