BIOFACH 2021 переходить у цифровий формат!

BIOFACH 2021 переходить у цифровий формат!

У 2021 році BIOFACH та VIVANESS матимуть суто цифровий формат -  BIOFACH/VIVANESS eSpecial. За словами організаторів, NürnbergMesse, прийняти таке рішення вони змушені в першу чергу через динамічне розповсюдження коронасірусу світом та посилення карантинних обмежень в більшості країн.    

Водночас цей крок дозволить мінімізувати ризики та вчасно спланувати свої подальші дії в умовах пандемії.

  BIOFACH / VIVANESS 2021 eSpecial проходитиме 17-19 лютого.

Петра Вольф, член правління NürnbergMesse, заявила: «Численні розмови та поглиблений діалог, який ми вели в останні тижні та місяці, дали нам зрозуміти одне. У секторі органічної їжі та натуральної і органічної косметики прагнення до взаємодії, обміну інформацією та знаннями з експертами, а також  жага до відкриття тенденцій та інновацій залишається величезною та незмінними, особливо у ці виняткові часи. Навіть у цю епоху коронавірусу, увесь сектор рішуче налаштований об’єднатись для обговорення найсвіжіших проблем, навіть якщо мова йде про перехід у цифровий формат. 

Я дуже шкодую, що виставки не можуть відбутися у звичному для нас форматі, і наголошую, що прийняття такого рішення було надзвичайно складним для всіх нас. Однак перед тим, як ми всі знову зустрінемось в Нюрнберзі в 2022 році, BIOFACH / VIVANESS eSpecial запропонує ідеальну платформу для професійного діалогу в 2021 році ".