Гостем «Fruit&Berry Zoom» №3 стане Аджай Матур

Гостем «Fruit&Berry Zoom» №3 стане Аджай Матур

Як і обіцяли, представляємо вам спеціального гостя наступного, третього «Fruit&Berry Zoom» - власника компанії Nitz Supplies Аджая Матура.

Маючи 20-річний досвід роботи із індійськими імпортерами та постачальниками свіжих фруктів з усього світу він пообіцяв докладно розповісти учасникам «Fruit&Berry Zoom» №3 про особливості експорту фруктів до Індії, вимоги байєрів щодо сорту, калібру і пакування та вподобання споживачів.


Чому будемо говорити про Індію? Все просто – світові трейдери називають цю країну «зеленим океаном можливостей». Щорічно Індія закуповує тільки одних яблук понад 300 тис. тонн. І хоча згідно із офіційними даними, минулого року з України до Індії відправлено трохи більше 300 тонн яблук. Пан Матур переконує, потенційно Індія може імпортувати з України у 2-3 рази більше фруктів уже у наступні сезони.


Хочете почути більше? Приєднуйтесь 30 вересня об 11.00 до третього «Fruit&Berry Zoom» в рамках ініціативи «VTrade Фрукти і Ягоди», яку реалізують Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Асоціація «Ягідництво України». Щоб долучитись до події не забудьте заповнити форму реєстрації.