Посібник для експортера ягід із України до країн Європейського Союзу вже доступний для скачування

Посібник для експортера ягід із України до країн Європейського Союзу вже доступний для скачування


Посібник розроблено в рамках проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди).
Головною метою посібника є надання інформації та практичних рекомендацій щодо необхідних умов успішного експорту ягід та продуктів їх переробки до країн Євросоюзу. Він стане у нагоді експортним компанії так і компанії, що котрі тільки планують свій вихід на зовнішні ринки у ягідному секторі та інших гравців ринку на презентацію

Посібник також містить посилання на документи, що формують вітчизняну та європейську нормативно-правову базу експортно-імпортної діяльності, а отже, з ними варто ознайомитися. Цільовою аудиторією цього посібника є українські компанії, які планують вихід на ринок ЄС із ягідною продукцією. Проте посібник буде також корисним для компаній, які вже присутні на цьому ринку і хочуть розширювати свою діяльність.