Станьте частиною першого в Україні Е-Каталогу постачальників товарів та послуг для ягідного сектору!

Станьте частиною першого в Україні Е-Каталогу постачальників товарів та послуг для ягідного сектору!

Електронний каталог «Постачальники товарів та послуг для ягідного сектору в Україні» має на меті посилити конкурентоспроможність підприємств галузі шляхом надання їм доступу до надійних українських та міжнародних компанії, що спеціалізуються на продажу обладнання для вирощування, переробки та упаковки, засобів захисту рослин, садивного матеріалу тощо. 

У каталозі буде представлено понад 100 постачальників послуг та товарів для ягідного сектору в Україні. 

Пріоритет буде надаватися компаніям, які відповідають наступним критеріям:

 • відомі міжнародні компанії;
 • 3+ років підприємницької діяльності;
 • українські та міжнародні компанії з успішним досвідом роботи в Україні;

* компанії, які займаються продажем садивного матеріалу та агрохімікатів, повинні будуть надати сертифікат і ліцензії, що підтверджують законність ведення бізнесу в Україні. 

Каталог буде організований за категоріями, які в свою чергу сегментуються відповідно до етапів виробничого процесу ягідного сектору. 

Зміст каталогу:

 1. Сільськогосподарська техніка;
 2. Обладнання;
 3. Агрохімія;
 4. Садивний матеріал;
 5. Інструменти та матеріали;
 6. Упаковка;
 7. IT-технології в агробізнесі;
 8. Послуги.

Перша частина каталогу міститиме список усіх постачальників в алфавітному порядку з інформацією про компанію та посиланнями на розділи каталогу і сторінки, де ця компанія буде присутня. 

Потрапити на сторінки каталогу – це чудова нагода для компаній, що постачають товари та послуги для ягідного сектору в Україні, закріпити свої позиції на українському ринку та розширити перелік потенційних партнерів! 

Розміщення інформації в каталозі відбуватиметься на безоплатній основі після перевірки компанії на відповідність критеріям відбору. Щоб подати заявку, необхідно заповнити анкету. Термін подання заявки –  до 26 жовтня 2020 включно.


З питань, пов'язаних з каталогом, просимо звертатися до Любові Павленко за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38 067 487 37 42