UNITEC презентує нові рішення на виставці FRUIT ATTRACTION-2021

UNITEC презентує нові рішення на виставці FRUIT ATTRACTION-2021

В Мадриді триває міжнародна виставка FRUIT ATTRACTION-2021, яка об’єднує гравців фруктового, ягідного й овочевого ринку світу. Цьогоріч учасниками заходу стала низка українських підприємств. Участь у виставці бере й компанія UNITEC, яка презентує найновіші версії свого обладнання.

На виставці UNITEC презентує інноваційні технології UNI Robotic – інтелектуальні роботизовані рішення для пакувальних компаній, завдання яких – зменшити витрати та забезпечити оптимізацію праці.  Також компанія представляє технологію UNIQ Blueberry, яка дозволяє визначати внутрішню якість ягід лохини, зберігаючи при цьому їхню цілісність. Ця система доповнює спектр технологій, призначених для визначення якості лохини, і в поєднанні з Blueberry Vision 3 гарантує комплексне визначення якості ягід.

 Участь у Fruit Attraction приветрає увагу до нашої компанії. Мета команди UNITEC – залишатися поруч із нашими клієнтами, адже їхні цілі – це наші цілі, їхні результати – це наші результати, – зазначає директор з продажу UNITEC Нур Абдраббо.

Виставка Fruit Attraction – це спеціалізована міжнародна платформа, присвячена ринку свіжих продуктів. Захід зосереджений на фруктовій і овочевій промисловості, участь у ньому беруть компанії з Європи, Латинської Америки тощо.
Джерело 

Нагадуємо, компанія UNITEC  - член Асоціації "Ягідництво України" з 2021 року. 

Читати також: 

Компанія UNITEC приєдналась до Асоціації «Ягідництво України»

 СТАТИ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ