IBA: Урожай смородини у 2021 році не виправдав очікувань учасників галузі

IBA: Урожай смородини у 2021 році не виправдав очікувань учасників галузі

Міжнародна асоціація виробників чорної смородини (IBA) опублікувала огляд урожаю смородини у світі у 2021 році. Наголошується, що обсяг виробництва даної ягоди в минулому сезоні був не таким високим, як розраховували учасники галузі, і склав 118 тис. тонн, що на 22% менше, ніж роком раніше. Площі вирощування смородини у світі також скоротилися з 47,4 тис. га у 2020 році до 41,9 тис. га у 2021 році.

На думку фахівців IBA, 2020 рік був "нормальним" у більшості країн, хоча в деяких країнах виробники втратили частину врожаю через посуху та спеку в період дозрівання ягід. У 2021 році учасники галузі очікували покращення погодних умов та зростання виробництва смородини, але цього не сталося.

Великобританія

Урожай смородини у Великій Британії у 2021 році склав 8 тис. тонн при середньому врожаї у 12 тис. тонн на рік. Британський агроном, консультант компанії Lucozade Ribena Suntory Роб Сондерс повідомив, що у квітні було 18 заморозків, які сильно вплинули на зав'язь ягід та зростання ранніх сортів чорної смородини, таких як Бен Гарен (Ben Geirn). У деяких господарствах від заморозків втрачено до 70% врожаю смородини ранніх сортів. Також значно знизилася якість ягід, особливо через дуже рясні дощі, яких було багато в Південно-Східній Англії.

Площа вирощування чорної смородини у Великій Британії залишається стабільною, але виробники зіштовхнулися з дефіцитом робочих рук у 2021 році, що крім безпосереднього впливу на виробників смородини також суттєво ускладнило транспортування ягід та продукції з них.

Фінляндія

Урожай смородини у Фінляндії у 2021 році становив 900 тонн. Фінляндія не є великим гравцем на європейському ринку чорної смородини. Площа вирощування даної ягоди країни становить близько 1600 га, що трохи більше, ніж у Франції, Латвії чи Німеччини, але врожай чорної смородини у Фінляндії на 75% менше, ніж у країнах.

Урожай чорної смородини у Фінляндії у 2021 році постраждав через зливи під час цвітіння і наступного за цим посушливого літа.

Агроном Фінської асоціації виробників фруктів та ягід (Finnish Association of Fruit and Berry Growers) Томмі Поусі так пояснив скорочення середньої врожайності чорної смородини у Фінляндії: «Одна з основних причин — наші кліматичні умови, особливо зима, що завжди впливатиме на потенційний врожай. У Фінляндії останніми роками були екстремальні сезони: збої у цвітінні та запиленні або зниження врожайності через посуху”.

Але це не єдині причини: за середньої врожайності близько 1,5 тонн з га у Фінляндії вирощування чорної смородини не дуже рентабельне. За останні 10 років скоротилося споживання цієї ягоди. Крім того, переробна промисловість віддає перевагу більш дешевій сировині з інших країн. Проте субсидії дозволяють фермерам з невеликими господарствами продовжувати займатися виробництвом ягід.

Незважаючи на це, попит на чорну смородину у Фінляндії поступово зростає. Фермери почали закладати нові плантації та оновлювати старі.

Німеччина

У Німеччині врожай смородини у 2021 році був на рівні минулого року – 5,2 тис. тонн. Однак урожайність відрізнялася залежно від регіону вирощування. Одні виробники зібрали більше ягід, ніж минулого року, інші – менше. Ціна на чорну смородину в Німеччині у 2021 році була вищою, ніж у минулі роки. Зростання цін пояснюється стабільним попитом та дефіцитом даної ягоди на ринку.

Польща

Урожай чорної смородини у Польщі у 2021 році становив 80 тис. тонн.

Центральне статистичне управління Польщі (GUS) заявило, що виробництво чорної смородини в країні в 2021 році склало 110 тис. тонн. Але IBA спирається на дані Польської асоціації виробників чорної смородини (PSPP) і наводить думки виробників та переробників, які відзначають, що врожай 2021 року виявився значно меншим від звичайного. Середній урожай чорної смородини у Польщі останніми роками становить приблизно 100 тис. тонн.

Урожай ягід у Польщі у 2021 році постраждав від заморозків та дощового літа. Крім того, площа вирощування чорної смородини у Польщі скорочується вже третій рік. Деякі виробники почали вирощувати червону смородину замість чорної, слідуючи зміною попиту ринку.

Президент Польської асоціації виробників чорної смородини (PSPP) Петро Барила повідомив, що деякі виробники перестануть вирощувати смородину через інфляцію, стрибок цін на енергоносії та зростання зарплат. Ціни на добрива зросли на 300% у 2021 році. Зарплатня робітників також збільшується, а ціна на чорну смородину залишається стабільною.

Також у Польщі існують серйозні проблеми з постачанням засобів захисту рослин, тоді як для чорної смородини доступні лише два схвалені інсектициди.

Франція

 

Урожай чорної смородини 2021 року у Франції також постраждав від несприятливих погодних умов та становив 3,5 тис. тонн. Весняні заморозки пошкодили сорт Блек Даун (Blackdown), втрати ягід якого у господарствах склали від 15 до 20%. Сорт Нуар де Бургундія (Noir de Bourgogne) постраждав меншою мірою, його квітки розпустилися трохи згодом і тому врожайність була досить гарною. Саме цей сорт найбільш затребуваний у виробників знаменитого у Франції лікеру із чорної смородини "crème de cassis".

 

Франція стикається із серйозними агрономічними проблемами. Традиційні сорти чорної смородини втрачають свою актуальність, а насадження потребують оновлення. При цьому на даний момент немає доступного сорту, який відповідав би потребам французького ринку. І поки не з'явиться відповідного посадкового матеріалу, навіть збільшення площ вирощування буде замало, щоб урожай ягід у Франції зріс.

 

Експерти IBA зазначають, що ціни на чорну смородину стабілізуються, але Андріс Крогземс, керівник відділу продажу та розвитку компанії KROGZEME, закликав учасників ринку бути уважними: "На мою думку, причиною високих цін у 2021 році є інерція від минулорічного дефіциту. Не можу підтвердити відсутність посадкового матеріалу. Про це повідомлялося в інших країнах і це може означати, що деякі виробники значно збільшили свої площі. З погляду нашого розплідника, у 2022 році браку посадкового матеріалу не буде".

 

Значна частина світового врожаю чорної смородини – близько 90 тис. тонн на рік – переробляється у концентрати, в основному призначені для виробництва соків. В останні 20 років спостерігається невелике зниження споживання соків у зв'язку із змінами переваг споживачів, які відмовляються від доданого цукру та концентратів на користь натуральних продуктів. Очікується, що подібні тенденції здорового харчування розвиватимуться й надалі.

 

Нагадаємо, що провідні гравці ринку чорної смородини зберуться 1-3 червня 2022 р у м. Львів в рамках Сьомої міжнародної конференції з чорної смородини. Організаторами заходу виступають Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA). Зареєструватися на подію можна вже зараз на офіційному сайті конференції.  

 

Джерело: FruitNews за матеріалами Міжнародної асоціації виробників чорної смородини (IBA)