Львівька область нарощує обсяги виробництва плодів та ягід

Львівька область нарощує обсяги виробництва плодів та ягід

В області за останні три роки на 8,3 тис. тонн. виріс обсяг виробництва плодів та ягід. На сьогодняшній день вирощуванням ягідних культур в області займаються 66 суб’єктів господарювання, а   загальна площа ягідних насаджень становить 630,2 га.

У 2020 році обсяг виробництва ягідної продукції у Львівській області склав 6,7 тис. тонн, з них сільськогосподарськими підприємствами вироблено 1,3 тис. тонн ягід. Про це повідомив начальник управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури та земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Ігор Вус - agroportal.uа.

«Сегмент аграрного ринку ягідництва на Львівщині характеризується господарствами, які пропонують високу якість, застосовують новітні технології та мають високу врожайність продукції.Держава вже кілька років поспіль активно підтримує розвиток галузі, надаючи фінансову підтримку для виробників у закладанні нових площ насаджень, розвитку інфраструктури зберігання та переробки плодово-ягідної продукції. Так, за сприяння державної програми підтримки цієї галузі на протязі трьох останніх років фінансову підтримку з державного бюджету отримали 60 сільгосптоваровиробників області в сумі 67,9 млн. грн. у вигляді компенсації витрат за придбання саджанців, спорудження шпалер, встановлення краплинного зрошення та будівництво об»єктів зберігання та переробки фруктів та ягід» — зазначає пан Вус.

 

Читати також:

Коли в Україні подешевшає лохина?

Розвиток ягідництва в Україні: сектор стрімко зростає

Аудит українських ягід, які експортуються до ЄС, завершено