Україна - спеціальний гість Міжнародного саміту виробників чорниці в Любліні

Україна - спеціальний гість Міжнародного саміту виробників чорниці в Любліні

3-6 липня 2023 року виробники з усього світу з’їдуться до Любліна в Польщі на найважливішу глобальну подію галузі – Міжнародний саміт виробників лохини (International Blueberry Organisation Summit).

Цей саміт стане першою за чотири роки можливістю зустрітися наживо та разом поміркувати про майбутнє глобального ринку лохини, оскільки попередній саміт IBO в Перу довелося провести у віртуальній формі через пандемію.

Програма Міжнародного саміту виробників лохини

Дводенна конференція охоплюватиме широкий спектр тем. Зокрема, сесії, лекції та дискусійні панелі будуть присвячені всім аспектам галузі, включаючи селекцію та доступність нових сортів, технології виробництва, сталий розвиток, логістику, споживчі переваги та дослідження лікувальних властивостей плодів лохини.

Дискусійна панель за участю керівників найбільших виробничих і дистриб'юторських компаній буде присвячена майбутньому ринку лохини. Відповідно до девізу Саміту «Зробити лохину улюбленою суперягодою в світі» під час спеціальної сесії будуть представлені найкращі світові практики просування цієї продукції.

Частина конференції проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом польською.

Україна - спеціальний гість саміту

IBO висловить солідарність з українськими виробниками у зв’язку з російською агресією проти України, дозволивши їм представити українську індустрію лохини під час Саміту.

Саміт IBO відбудеться у польському Любліні, місті з понад семисотлітньою історією, яке є сполучною ланкою між Сходом і Заходом. Люблінщина, регіон з унікальним кліматом і найбільшою кількістю сонячних днів у році, є провідною територією вирощування ягід у Польщі.

Докладніше про конференцію дивіться на офіційному сайті.