Виставку FRUIT LOGISTICA перенесено на травень 2021 року

Виставку FRUIT LOGISTICA перенесено на травень 2021 року

Міжнародну виставку FRUIT LOGISTICA, яка мала відбутися 3-5 лютого 2021 року в Берліні (Німеччина), перенесено на 18-20 травня і відбудеться вона у форматі FRUIT LOGISTICA SPECIAL EDITION 2021, повідомляють організатори на офіційному сайті заходу.

За їх словами, такі міри є вимушеними з огляду на ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією COVID-19 в світі, погіршенням епідеміологічних показників та посиленням карантинних заходів у багатьох країнах.

“Наразі ситуація з COVID-19 є глобальною проблемою, яку ніхто з нас не може вирішити чи ігнорувати. Тож ми запитали себе, що потрібно нашим клієнтам і які фактори ми можемо контролювати, - пояснює Мадлен Мізеріус, старший менеджер FRUIT LOGISTICA, - Наш підхід полягає в тому, щоб дати змогу нашим клієнтам краще управляти ризиками, але при цьому збільшувати свої ділові можливості".

Організатори розраховують, що в травні до заходу зможе приєднатися значно більша кількість відвідувачів. Крім того, вони анонсували перехід певних активностей в рамках виставки в цифровий формат, включаючи зустрічі та трансляцію ділової програми конференції.  

"Завдяки нашій адаптованій концепції ми хочемо дати можливість світовій індустрії свіжих фруктів та овочів зустрітися у Берліні в 2021 році в безпечному середовищі", - коментує Мізеріус. «Хоча формат FRUIT LOGISTICA SPECIAL EDITION 2021 передбачає зменшення загального простору, він пропонує можливість максимальній кількості зареєстрованих компаній демонструвати продукцію на місці. Новий формат зменшує інвестиції наших клієнтів, надає час для прийняття рішень, а також зменшує кількість персоналу, необхідного для перебування на їх стенді в Берліні. Іншими словами, ми пропонуємо простий спосіб участі та надаємо галузі необхідні можливості для зустрічі з покупцями віч-на-віч».