Отже, людей на виставці набагато менше, ніж зазвичай, причому, як відвідувачів, так й експонентів. Для відвідування виставки необхідно надати або сертифікат щеплення, або негативний текст, або ж довідку, що вже перехворів, відповідно – маєш антитіла. Однак, інтерес до української ягідної продукції доволі високий, тож, налаштовані активно працювати!  Чекаємо на Вас Hall 4.1 Stand B-041g

Нагадаємо, що на колективному стенді на виставці ANUGA -2021 представлено 7 провідних українських компаній, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід, а також на виробництві ягідної продукції, солодощів з фруктів і ягід тощо.

Участь українських виробників та переробників ягід у виставці ANUGA -2021 стала можливою завдяки підтримці проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди) та Асоціації «Ягідництво України»