Українські компанії на ANUGA -2021: хто буде представлений на колективному стенді АЯУ

Українські компанії на ANUGA -2021:  хто буде представлений на колективному стенді АЯУ

«Цього разу через COVID-19 все трохи інакше, але ми чекаємо хороших результатів, компанії їдуть сильні, - каже Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України», -  Більше того, цього разу наш стенд у «цільовому» холі - В-041g, де здебільшого представлена заморозка. Тож, ми готові!»

УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ НА ANUGA -2021

  1. Компанія «Рівнехолод» заснована в 1950 році, а з 2001 року це підприємство є сімейним бізнесом. Одне з найбільших українських виробників лісової ягоди швидкозамороженої.
  2. Компанія «BEKAS» заснована в 2011 році, має більше 50 га різних ягідних культур, зокрема – малини, суниці, смородини тощо, виробник та експортер заморожених ягід і фруктів
  3. «Атлас Експорт» - виробник високоякісних заморожених ягід та лісових грибів, експортує в більш ніж 12 країн, включаючи Польщу, Німеччину, Францію, Бельгію та Швейцарію. Компанія є першим в Україні виробником ягід, сертифікованим BRC.
  4. Аmethyst-Ole - компанія була створена в 2011 році і спеціалізується на вирощуванні та заморожуванні фруктів і ягід. У 2013 році компанія вперше була сертифікована як органічна і з тих пір щорічно підтверджувала свій органічний статус. У 2018 році пройшла аудит HACCP, ISO 9001: 2015 та ISO 22000: 2005.
  5. ФГ «Еко Беррі» - провідна українська компанія, що спеціалізується на вирощуванні, переробці та заморожуванні ягід та лісових продуктів. Охоплює територію площею у 300 га, з них 130 га вже засаджено різноманітними ягодами та фруктами. Сертифіковано за стандартами FSSC 2200 та Organic
  6. Aurummm виробляє та постачає продукцію найвищої якості в 40+ країн світу і присутній на світовому ринку з 2012 року. Ми постійно вдосконалюємо свої продукти та методи: у 2018 році бренд Aurummm представив свою нову та вдосконалену лінійку заморожених ягід та найчистіший органічний мед.
  7. Компанія «Еко Снек» з 2016 року виробляє натуральні фруктові цукерки під торговою маркою Bob Snail (Равлик Боб)

Повні профайли українських компаній доступні ТУТ.

Нагадаємо, що участь українських виробників та переробників ягід у виставці ANUGA -2021 стала можливою завдяки підтримці проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди) та Асоціації «Ягідництво України»