ALTE FOODS, амбітний та потужний український виробник IQF-продукції, ввели в експлуатацію новий завод

ALTE FOODS, амбітний та потужний український виробник IQF-продукції, ввели в експлуатацію новий завод

Компанія ALTE FOODS побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів, збудований з дотриманням всіх екологічних норм у чистій місцевості на Поліссі в 2021 році. Більше того, компанія нещодавно успішно пройшла аудит FSSC 22000.


«Наразі завод успішно функціонує. Побудували його дуже вчасно і розпочали роботу в розпал сезону. Зараз працюємо багато і важко, але все в нас виходить: сформували команду і напрацьовуємо досвід. Ми налаштовані оптимістично і задоволені результатами, адже віримо в перспективи галузі на світовому ринку» - прокоментував Роман Анзін, керівник компанії ALTE FOODS.


Високотехнологічний завод введено в експлуатацію 1 липня 2021 року, а збудовано його лише за півроку з дотриманням міжнародних екологічних та санітарних норм. Виробничі лінії оснащені обладнанням для обробки плодів від провідних постачальників.
Задля максимального збереження всіх корисних властивостей ягід під час шокового заморожування застосованується сучасна технологія IQF та передова система оптичного сортування плодів, що гарантує високу якість продукції. Крім того, компанія має власну лабораторію якості, яка дозволяє максимально точно дослідити продукцію та визначити її якість та клас.

Компанія орієнтується на довгострокове співробітництво з українськими постачальниками якісної сировини та партнерство з покупцями як в Україні, так і в країнах ЄС, Азії та Північної Америки.
Нагадаємо, що компанія ALTE FOODS є членом Асоціації «Ягідництво України».