З нетерпінням чекаємо на зустрічі із Вами на Anuga2021!

З нетерпінням чекаємо на зустрічі із Вами на Anuga2021!

Асоціація «Ягідництво України», Проект ITC “Ready to Trade” та провідні ягідні компанії з нетерпінням чекають на зустрічі із Вами на Anuga2021!

Anuga найбільша у світі виставка продуктів харчування та напоїв, відкриває нові можливості для розвитку всієї галузі проходитиме з 9 по 13 жовтня в м. Кельн (Німеччина) і об’єднуватиме 10 виставок і 11 тематичних конференцій, а також – спеціальну Digital платформу Anuga@home.

Ця програма в поєднанні з найбільшою кількістю учасників та експонентів робить ANUGA 2021 обов’язковою подією для відвідування всіх професійних гравців світового ринку харчової промисловості! 

Участь українських виробників та переробників ягід у виставці ANUGA -2021 стала можливою завдяки підтримці проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди) та Асоціації «Ягідництво України»