Асоціація «Ягідництво України» долучилось до В2В зустрічей між країнам ЄС та Країнами Східного партнерства

Асоціація «Ягідництво України» долучилось до В2В зустрічей між країнам ЄС та Країнами Східного партнерства

Асоціація «Ягідництво України» представила членів АЯУ на діджитал-платформі «Інтернет-захід B2B для харчових продуктів - встановлення зв’язків між Німеччиною, ЄС та країнами Східного партнерства Азербайджаном, Білоруссю, Грузією та Україною».

Захід проходив 19 травня 2021 року і був організований Німецько-Азербайджанською торговою палатою (AHK Azerbaijan), Представництвом німецької економіки в Білорусі, Інформаційним центром німецької економіки (AHK Білорусь), Німецькою бізнес-асоціацєю Грузії (DWV Georgia) та Німецько-українською промислово-торговою палатою (AHK Ukraine) за підтримки USAID Economic Development, Governance and Enterprise Growth (EDGE).

Інтернет-захід B2B мав на меті створити унікальну платформу, що об’єднує ділових людей, зокрема імпортерів з Німеччини та експортерів із країн Східного партнерства: Азербайджану, Білорусі, Грузії та України.

В рамках цього заходу відбудуться онлайнові B2B-зустрічі з компаніями країн Східного партнерства, яки виробляють фрукти, овочі, горіхи та трави.