У BerryMore Active планують розширення площ та збільшення переліку сортів ожини

У BerryMore Active планують розширення площ та збільшення переліку сортів ожини

Компанія BerryMore Active, що спеціалізується на вирощування ожини, підводить підсумки сезону – 2021 та ділиться своїми планами на майбутнє. Як зізнаються представники господарства, поточній рік вони вважають доволі успішнім, адже врожай навіть перевищив попередні очікування. Але досягти кращих результатів завадили погодні примхи.

 

Нагадаємо, що виробничі потужності компанії знаходиться в селі Воронове, Синельниківського району Дніпропетровської області, в екологічно чистому регіоні, поблизу с природним заповідником. Наразі  BerryMore Active продовжує збільшувати площі під цією ягодою.  Так у 2017 році під ожиною в компанії BerryMore Active було зайнято лише 3 га, а вже до 2025 р господарство планує мати під цією культурою 85 га.

«Ми плануємо засадити ожиною більшу площу. Ми плануємо набирати оберти завдяки ремонтантним сортам, які плодоносять з початку літа до приморозків, щоб розтягнути період збору врожаю»,  - повідомляють в  BerryMore Activ.

«Ожина нам здалася цікавим напрямом, адже тут менша конкуренція по Україні, ніж у секторі малини та лохини, ягода оригінальна, дає гарну фінансову віддачу. Ми в майбутньому плануємо збільшувати експорт (у поточному сезоні нашу ожину їли німці і голландці) Цього року ми також пройшли сертифікацію в системі GLOBAL G.A.P. Нас навіть навіть хвалили: сказали, що ми – молодці!» - пишаються в компанії.

Зазначимо, що  BerryMore Activ - член Асоціації «Ягідництво України» з 2020 року.  

 

Читати також:

До Асоціації «Ягідництво України» приєдналась компанія BerryMore Activ!

Ожина встановила рекордну ціну за п'ять років  

 

СТАТИ ЧЛЕНОМ АСОЦІАЦІЇ