В Черкаській області відкривають ягідний кооператив під брендом Tevitta

В Черкаській області відкривають ягідний кооператив під брендом Tevitta

Агропромисловий холдинг LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta.

 У компанії повідомляють, що мета ягідного кооперативу це — концентрація виробників ягід в одному місці, забезпечення збуту продукції для фермерів, а також розповсюдження якісних саджанців.

Кооперація Tevitta надає in vitro саджанці малини, суниці садової та ожини фермерам, одноосібникам чи фізичній особі, яка планує займатися вирощуванням ягід в обмін на гарантований збут вирощеної продукції на завод заморожених овочів, ягід та фруктів Tevitta.

Розуміючи складність такого бізнесу, компанія Tevitta пропонує агротехнічну допомогу та надає знижки на необхідні для вирощування ЗЗР та добрива.

Тобто особа, яка має бажання займатись вирощуванням ягід забезпечена всіма матеріально-технічними умовами для успішної реалізації даної ідеї: саджанці, ЗЗР, агросупровід та гарантований ринок збуту.

Крім того, за словами Віктора Кравченка, власника Tevitta, за бажанням фермери-юридичні особи можуть укласти із заводом контракт на переробку своєї продукції та її зберігання до кращої ціни. Для цього на заводі є необхідне обладнання та склади.

«Фермер може заморозити ягоду у нас на заводі та сам її реалізувати. В такому випадку він укладає із заводом контракт. Ми переробляємо. І далі вже клієнт обирає або зберігатись у нас до отримання кращої ціни, або миттєво продавати заморожену продукцію. Це як в елеваторному бізнесі — ми надаємо послуги з переробки більшості продуктів, для яких ми маємо обладнання», — розповідає Віктор Кравченко.

Нагадаємо, бренд Tevitta, під яким реалізуються заморожені ягоди, овочі та фрукти. Виробництво зосереджено в самому центрі України - м. Шпола, Черкаської області, що робить розташування виробництва зручним для транспортування саджанців та сировини по всій країні. З серпня 2021 року компанія є членом Асоціації «Ягідництво України». 

www. tevitta.com
сторінка фейсбук facebook.com/Tevitta
тел: +38 098 289 57 68