Відбулась робоча зустріч організаторів та учасників колективного стенду ANUGA 2021

Відбулась робоча зустріч організаторів та учасників колективного стенду ANUGA 2021

Нагадаємо, що для участі в колективному стенді відібрано 8 українських компаній: Рівне-Холод, Еко-Снек (ТМ Равлик Боб), Атлас-Експорт, Хайберрі, Аметіст Олє, Ауруммм, UFP, Еко Беррі.  

Учасників зустрічі привітала Марина Сидоренко, національний керівник проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC)

«Нам дуже пощастило брати участь у виставці наживо, адже за останні півроку настільки масштабна подія вперше проходить офлайн. Сподіваємось, що воно відбудеться! Ми налаштовані на поїздку і ефективну участь, незважаючи на виклики, які поставив Сovid -19», - зазначила пані Сидоренко

Наступною до учасників зустрічі звернулась Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України».

«Виставка буде особливою з оглядом на карантинні обмеження, ми про це поговоримо, але я впевнена, що будуть і «сюрпризи». Зараз складно уявити цю соковиту, яскраву подію, яка є більш трейд-шоу, з цими обмеженнями. Тим не менш, вона буде, вона буде в офлайн - форматі, і це велике досягнення. Наша задача – приїхати звідти з новими контрактами, клієнтами та показати всім, що ягідна індустрія України продовжує успішно та активно розвиватись».

Організатори колективного стенду підкреслюють, що ANUGA – одна з найбільших в світі виставок продуктів харчування і напоїв, збирає більше сотні тисяч відвідувачів з понад 200 країн.

«Цього року, на жаль, буде менше, проте для тих, хто не зможе відвідати подію особисто, працюватиме онлайн платформа, - додають вони.

 Для офлайн делегатів пані Марина попередила про необхідність дотримуватись застережень і брати до уваги зауваженні  організаторів, адже в разі їх порушення на учасника можуть очікувати як штрафні санкції, так й покарання у вигляді дискваліфікації на наступну виставку.

Олена Каижен, директор із зовнішньої торгівлі та комерційної діяльності Асоціації «Ягідництво України» познайомила учасників виставки з SHOW SAFE: необхідної дистанції - 1,5 м навіть при спілкуванні на стенді, уникання рукостискань і заборону великих зборів.

«Всі учасники мають завантажити на свої телефони програму eGuard, яка буде відслідковувати місцезнаходження учасників, а також те, чи дотримуються вони карантинних вимог», - акцентує увагу пані Каіжен і додає, що реєстрація, придбання квитків буде лише онлайн, також учасники зобов’язані будуть встановити мобільний додаток, який встановити потрібно обов’язково, і яка буде стежити за пересуваннями відвідувачів і контролю дистанції між ними.

Нагадаємо, що участь українських виробників та переробників ягід у виставці ANUGA -2021 стала можливою завдяки підтримці проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди) та Асоціації «Ягідництво України».