
17–18 вересня у Рівному відбудеться одна з ключових подій для професійної спільноти ягідництва та овочівництва — AgroBerry&Veg 2026: «Ягідно-овочевий бізнес та переробка. Технології, інновації, успіх», організована медіагрупою "Технології та інновації".
Президентка Асоціації «Ягідництво України» Ірина Кухтіна стане модераторкою дискусійної панелі «Експорт 2026: нові можливості, нові ринки, нові правила гри», а також презентує оновлену стратегію розвитку Асоціації.
Сьогодні українські виробники дедалі частіше ставлять собі питання: як не просто збільшувати обсяги виробництва, а отримувати вищу додану вартість і продавати продукцію дорожче? Саме пошуку відповідей на це питання буде присвячена дискусія за участю провідних експертів галузі.
Під час панельної дискусії учасники обговорять:
За словами Ірини Кухтіної, сьогодні український ягідний сектор уже впевнено демонструє конкурентоспроможність на міжнародних ринках.
«Наші дві головні позиції з експорту заморожених ягід — це малина та дикоросла чорниця, а серед свіжих — лохина. Ми розвиваємося, у першу чергу, завдяки ціновій конкуренції. Після скорочення внутрішнього ринку значну частину продукції вдалося переорієнтувати на експорт. Основним напрямком залишається Європа, водночас за останні три роки українські виробники стабільно працюють і на ринку США. Країни Близького Сходу також відкривають цікаві можливості завдяки високим цінам, хоча поки що не можуть забезпечити великі обсяги продажів».
Окрему увагу під час виступу буде приділено тому, які фактори сьогодні визначають конкурентоспроможність українського виробника, як адаптуватися до нових вимог світового ринку та які культури матимуть найбільший потенціал прибутковості найближчими роками.
AgroBerry&Veg 2026 стане майданчиком для професійного діалогу між виробниками, експортерами, переробниками, постачальниками технологій та експертами, які разом формують майбутнє українського ягідництва й овочівництва.
📍 Місце проведення: м. Рівне, готель «Optima Collection Бергшлосс Рівне».
Запрошуємо учасників ринку долучитися до конференції та взяти участь у професійній дискусії про майбутнє українського експорту, нові ринки збуту та можливості підвищення доданої вартості української продукції.
___
У разі використання, цитування або поширення інформації, опублікованої Асоціацією «Ягідництво України», обов'язковим є активне посилання на першоджерело.

вул. Митрополита А. Шептицького, буд. 4, БЦ KOMOD, офіс 49, м. Київ, 02002