Запрошуємо на онлайн форум «Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції»

Запрошуємо на онлайн форум «Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції»

З метою промоції органічного виробництва, 30 вересня 2021 року ми проведемо онлайн форум "Перехід на органічне виробництво: переваги для українських підприємств харчової та аграрної продукції".

Форум стане корисним для виробників харчових та аграрних продуктів, які не мають органічного статусу та планують переходити на органічне виробництво або випускати органічну продукцію. Також захід буде цікавий тим, хто хоче дізнатися більше про стан ринку органічної продукції в Україні та країнах, до яких здійснюється експорт органічної продукції.

У форумі візьмуть участь основні стейкхолдери органічного ринку України, а також представники вже наявних підприємств виробників органічних продуктів харчування.

Під час заходу поговоримо про наступне:

  • основні причини вирощувати та виробляти органічну продукцію;
  • перехід на органічне виробництво: інструменти для досягнення цілей;
  • сучасні глобальні органічні тенденції та перспективи;
  • особливості органічної сертифікації в Україні;
  • про органічне виробництво від наявних гравців ринку;
  • експорт органічної продукції: сучасний стан та перспективи.

Запрошуємо виробників харчової та аграрної продукції долучитись до онлайн форуму 30 вересня з 10:30 до 13:30 на платформі Zoom.

Реєстрація триває до 28 вересня (23:59) за посиланням: https://forms.gle/uX3YXpTTojM3V3ZX9

Деталі заходу та програма: посилання на веб-портал після створення публікації. Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

________________

Захід проходить в рамках проекту Ukrainian Organic Export Days 2021, який реалізується ДУ "Офісом з розвитку підприємництва та експорту України" спільно з асоціацією “Ягідництво України” - Ukrainian Berries Association.

Цей захід став можливим завдяки підтримці Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми "Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України" - Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, яка реалізується компанією Chemonics International.