АЯУ презентувала Поcібник з експорту ягід та фруктів до Нідерландів та Німеччини

АЯУ презентувала Поcібник з експорту ягід та фруктів до Нідерландів та Німеччини

Європейський Союз – ключовий ринок експорту української плодово-ягідної продукції. На нього припадає близько 74% загального експорту в грошовому еквіваленті.
З 2015 по 2020 рік експорт ягід і фруктів до ЄС виріс на 65% у грошовому еквіваленті та на 16% в об’ємі продукції. Проте ринки Нідерландів та Німеччини мають найбільший невикористаний потенціал для української плодоовочевої продукції.
Саме тому Асоціація «Ягідництво України» за підтримки Програми USAID КЕУ підготувала і презентувала «Посібник з експорту ягід та фруктів до Нідерландів та Німеччини».Із посібника дізнаєшся:

  • Чому Нідерланди та Німеччина є привабливими ринками для українських ягід та фруктів
  • Яка продукція, сегменти ринку та типи покупців мають найбільший потенціал для української плодово-ягідної продукції в Німеччині та Нідерландах?
  • Яка специфіка роботи на ринках Німеччини і Нідерландів?
  • Як просувати свої товари на ринках Нідерландів та Німеччини?
  • Про тенденції та перспективи ринків, практичні рекомендації щодо необхідних умов для успішного експорту та документи, які формують українську та європейську нормативну базу експортно-імпортної діяльності

Завантажити посібник можна вже зараз на сайті АЯУ 

«Посібник з експорту ягід та фруктів до Нідерландів та Німеччини» розроблено в рамках ініціативи «VTrade Fruit&Berry з поглиблення торгівлі з Німеччиною та Нідерландами», яка впроваджується Асоціацією «Ягідництво України» за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» «Конкурентоспроможна економіка України».