Шановні друзі, партнери та колеги!

Шановні друзі, партнери та колеги!

Озираючись назад ми можемо відверто казати, що нам є, чим пишатися, адже протягом року, що минає, було зроблено чимало роботи та досягнуто багато цілей. Ми значно розширили свою діяльність, посилили роботу з галузевими відомствами, працювали над виходом на нові ринки та над
розвитком галузі всередині країни. Але все це б було неможливим без кожного з вас!


Тож, користуючись нагодою, хочемо подякувати всім, хто був з нами. Дякуємо кожному партнеру за підтримку та співпрацю. Дякуємо всім компаніям, що доєдналися до АЯУ, за Вашу довіру, за прагнення розвиватися, ділитися досвідом та спільними зусиллями будувати галузь!
Дякуємо всім учасникам плодово-ягідного ринку з те, що надихаєте нас! Саме ваші амбітні цілі, ваша завзятість та віра в те, що Україна має величезний потенціал в якості провідного гравця на світовому ринку, стимулює нас та дає нам впевненість в тому, що все вийде!
А поки бажаємо Вам, щоб в новорічні свята наш дім був сповнений добром та затишком, а серце – надією та вірою в різдвяні дива! Бажаємо, що протягом року Вас оточували лише ті люди, які Вас надихають та підтримують! Сподіваємося, що наступний рік стане для Вас роком розвитку та здобутку!
З найщирішими побажаннями, завжди Ваша команда Асоціації «Ягідництво України»