ITC та АЯУ готують четверту редакцію каталогу українських експортноорієнтованих компаній на 2020 рік

ITC та АЯУ готують четверту редакцію каталогу українських експортноорієнтованих компаній на 2020 рік

International Trade Centre спільно з Асоціацією «Ягідництво України» напередодні низки міжнародних виставок та заходів оновлює каталог українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору у рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

Мета каталогу – представити  українських виробників свіжих і заморожених ягід та готової ягідної продукції потенційним покупцям з різних країн світу. Зокрема, каталог побачать відвідувачі Macfrut 2020, AsiaFruitLogistica 2020, Fruit Logistica 2021, Biofach 2021, а також міжнародні партнери під час проведення В2В зустрічей та партнери Асоціації, що зацікавлені у роботі із українськими постачальниками.

Каталог міститиме загальну інформацію про стан та вектори розвитку українського ягідного сектору, мапу виробництва з позначенням компаній – учасників, а також – візитівки низки провідних українських підприємств, які орієнтовані на експорт. Його структуровано за загальними розділами: виробники свіжих ягід, постачальники заморожених ягід та компанії, що спеціалізуються на виробництві продуктів переробки ягідництва, на кшталт джемів, топінгів сублімованих ягід тощо.

Це вже буде четверта редакція єдиного в Україні каталогу українських експортоорієнтованих підприємств ягідного сектору. Отже, потрапити на його сторінки - це чудовий шанс для компаній, що хочуть виходити на міжнародні ринки та стабільно експортувати, диверсифікувати поставки та знайти нових закордонних партнерів.

Вимоги до підприємств, які прагнуть потрапити до каталогу

  • Підприємство офіційно перебуває у приватній власності і зареєстроване як юридична особа відповідно до законодавства України;
  • Частка власності громадянина/громадян України становить не менше 60%;
  • Підприємство є виробником вказаних вище продуктів;
  • Підприємство має співробітників, які володіють англійською мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з носіями мови без перекладача;
  • Підприємство має підготовлені маркетингові матеріалами (сайт, каталог, буклет тощо) англійською мовою;
  • Підприємство є експортером або готове до початку експортної діяльності (сертифіковане за міжнародними стандартами);
  • Підприємство готове забезпечити обсяги, організувати логістику, зберігання, пакування та маркування продукції відповідно до вимог замовника.

Термін подання заявки – до 21 серпня.
Участь компаній у каталозі безкоштовна.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 067 487 37 42.
Заявку на участь в каталозі, надсилайте, будь ласка, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ознайомитись зі змістом попереднього каталогу можна за посиланням.