Мінагрополітики повернули будівлю на вулиці Хрещатик, 24

Мінагрополітики повернули будівлю на вулиці Хрещатик, 24

Кабінет Міністрів повернув Мінагрополітики будівлю на вул. Хрещатик, 24, яка перед цим була в управлінні Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України після об'єднання відомств. Про це йдеться у розпорядженні № 452-р від 17 травня 2021 року. 

«Ще з 70-х років аграрне відомство розміщувалося на головній вулиці столиці. І мене дуже тішить, що відроджене міністерство отримує свою звичну оселю — будівля за адресою Хрещатик, 24 від сьогодні офіційно за нами», - написав на своїй офіційній сторінці у Facebook Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

Нагадаємо, що Мінагрополітики, відновлене у 2021 році, інституційно розпочне свою роботу наприкінці травня

Верховна Рада на засіданні 15 квітня ухвалила в цілому Закон, яким розблокувала роботу міністерства та спрямувала до нього 6,86 млрд грн.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон про зміни до держбюджету-2021 щодо фінансування Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Кабмін за місяць з дня набрання чинності Закону мав забезпечити передачу будівлі за адресою: вулиця Хрещатик, 24 у Києві Міністерству аграрної політики та продовольства України.