Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»: 10-11 червня 2021 року
Організатор конференції – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство & Напої & Горішник. ТІ», «Ягідник», Beer Technologies.
Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» буде тривати два дні.
10 червня – пленарна частина конференції.
У програмі заходу - виступи керівників садівничих господарств, науковців, експертів ринку та представників технологічних компаній про успішний досвід вирощування вишні кісточкових культур.
Зокрема, в програмі планується:
- Обговорення основних проблем галузі та пошук шляхів їх вирішення;
- Виступи українських та іноземних експертів про досвід вирощування кісточкових культур: вишні, черешні, персика, сливи, абрикос, кизилу і т.д.;
- Презентація сучасних технологій вирощування кісточкових культур;
- Бізнестур на провідні садівничі господарства регіону;
- Виставка технологій та продуктів садівництва.
Традиційно, під час конференції відбудеться виставка обладнання, техніки й технологій від українських та іноземних компаній. А також – презентація і дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів. За традицією заходів від медіа-групи «Технології та Інновації», відбудеться презентація напоїв, виготовлених на базі фруктів і ягід: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д. На терасі готельно-ресторанного комплексу «Sherwood» буде виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів та продукції для садівничої та переробної галузей.
Традиційно, наприкінці першого дня конференції відбудеться святковий фуршет за участю відомого музичного колективу.
11 червня – бізнестур на демо-поле Уманського національного університету садівництва та на провідні садівничі підприємства регіону – ТОВ «Уманську фруктову компанію» та ФГ «Біопродукт».
«Уманська фруктова компанія» – підприємство, із яким уже знайомі читачі журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації». 2017 року в компанії був започаткований новий інтенсивний проєкт черешневого саду, спрямованого на виробництво черешні європейських сортів, призначених на експорт. Сьогодні в «Уманській фруктовій компанії» вирощують 17 га різних сортів черешні. Досвід вирощування черешні тут переймають у передових нідерландських, німецьких, швейцарських господарствах, адже саме в цих європейських країнах використовують найновіші технології вирощування цієї культури.
На підприємстві використовують високоякісний посадковий матеріал від передових європейських розсадників. У догляді за садом також керуються супроводом європейських спеціалістів.
Окрім того, в «Уманській фруктовій компанії» на початку сезону 2020 року почали охолоджувати ягоду. Для цього придбали рефрижератор – 20-тонну фуру, в якій можна охолоджувати та зберігати ягоду.
Упродовж бізнес-туру учасники конференції зможуть безпосередньо побачити, як функціонує це масштабне підприємство, ознайомитися із передовими технологіями вирощування садових культур не зі сторінок журналу, а безпосередньо спілкуючись із власниками підприємства.
«Біопродукт» – компанія, із якою також уже знайомі читачі журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації». Це ще одне сучасне садівниче господарство, розташоване в Умані, в якому вирощують низку садових культур. В асортименті господарства – яблуні, груші, черешні, сливи тощо. Сад розташований на 30 га землі. Проте його планують розширити ще на 10 га. Окрім того, у господарстві вирощують також 20 га горіхів. Представлена також малина. Для вирощування усіх цих культур використовують різні схеми посадки, щоб досягнути високого рівня їх урожайності. Особливу увагу тут звертають на якість садивного матеріалу, тому на плантаціях господарства вирощують саджанці з відомих нідерландських розсадників.
У компанії представлені інноваційні технологічні рішення для догляду за насадженнями, зокрема система крапельного зрошення, система опори для груш тощо. Учасники конференції зможуть перейняти успішний досвід садівництва упродовж безпосереднього спілкування із власниками компанії «Біопродукт».
На демо-полі Уманського національного університету садівництва учасники бізнестуру побачать, у яких умовах проводять досліди відомі українські науковці садівничого напрямку діяльності. Кожен охочий зможе наблизитися до світу садівничої науки та побачити, як учені виводять нові сорти садових культур, як випробовують нові засоби захисту тощо.
Перший день (пленарна частина заходу та виставка технологій та продуктів садівництва), буде проводитися в готельно-ресторанному комплексі «Sherwood».
Для поселення гостей приймають місцеві уманські готелі – REIKARTZ АКВАДАР, Park-Hotel, готельно-ресторанний комплекс «Застава», FOREST CLUB SHERWOOD, готель «Умань Плаза», комплекс відпочинку «Гонтів яр», Hotel Palace, готель “Умань».
Мета конференції незмінна: популяризація і впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.
Учасники конференції поринуть у вир актуальних на сьогодні тем, ознайомляться з інноваційними бізнес-рішеннями, презентаціями від українських та європейських виробників, експертів та практиків галузі. Традиційно, захід стане головним майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!
Програма конференції буде насиченою та складатиметься з таких частин:
• Обговорення основних проблем галузі та пошук шляхів їх вирішення;
• Виступи українських та іноземних експертів;
• Презентація сучасних технологій вирощування садових культур;
• Круглий стіл, присвячений актуальним проблемам галузі;
• Бізнестур на провідні садівничі господарства регіону;
• Виставка технологій та продуктів садівництва.
Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представників торговельних мереж і компаній-експортерів.
Нагадаємо, що V Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала 22-23 жовтня 2020 року у Львові більше 280 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі, Білорусі тощо.
Загалом, медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено майже 30 масштабних заходів, які щоразу збирають понад 300 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь більше 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Білорусі тощо.
Робіть позначки у записниках і вже реєструйтеся на конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»! Підготовку до масштабного заходу в галузі садівництва, що диктує тенденції та народжує нові ідеї, вже розпочато!
Реєстрація розпочалася!
Програма та реєстрація - за посиланням: https://bit.ly/3fHQwq0
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Sherwood».
Головний Науковий партнер - Уманський національний університет садівництва.
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».
Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».
Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Технологічні партнери: компанія PIGO, «Полив-Сервіс», ПП «Сорока», «Екоорганік», «Ніф Агро постачання», Business Evolution, EFT GROUP, «Біохім Агро», «Агрітема».
Партнери-експоненти: компанія Royal Eco Box, «Технологія», Advice&Consulting, «Росана», «Клуб рослин», «Долина Агро», «Інсолар-холод».
Фуд-партнери: ФГ «Еко-край», «Мед заповітного краю», TM Famberry, “Файні ябка».
Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна», www.techdrinks.info, www.jagodnik.info
Умови участі в конференції:
В ролі учасника:
Для виробників сільгосппродукції
Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)
Для не виробників сільгосппродукції -
вартість участі - 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) - 2000 грн.
*Акції не сумуються.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» - пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
*акції не сумуються.
Конференція проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ.
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ - знижка 10%!
Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани
Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся за контактами:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.