МТЦ та АЯУ представляють 9 українських компаній на виставці BioFach eSpecial

МТЦ та АЯУ представляють 9 українських компаній на виставці BioFach eSpecial

Компанії представлятимуть до уваги байєрів як органічні заморожені культивовані ягоди, так й дикороси, зокрема – чортицю,  шипшину, горобину, обліпиху, бузину, аронію, брусницю, суницю тощо.

Всі компанії, що представлено на віртуальному стенді АЯУ, неодмінно мають Organic Standard та інші сертифікати, які вимагають закордонні байєри - HACCP, ISO 22000, BRS, FSSC, Kosher, Halal тощо. Ба більше – вони вже мають досвід експорту в різні куточки світу та прагнуть розширити географію поставок і вийти на нові ринки збуту.

Історично Україна вже відома далеко за її межами, як постачальник якісних ягід, адже кліматичні умови сприяють вирощуванню плодово-ягідної продукції найвищої якості, а географічне розташування країни дає їй змогу вигідно торгувати з іншими країнами. Запрошуємо закордонні компанії до нашого віртуального стенду, щоб впевнитись в цьому та знайти нових надійних партерів з України. 

Україна - ваш надійний постачальник якісних ягід за справедливою ціною!

Участь українських експортерів органічної продукції та Асоціації «Ягідництво України» у виставці BioFach eSpecial 2021 стала можливою завдяки підтримці Проєкту International Trade Centre (ITC) «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.