Презентація Посібника для експортера ягід із України до країн Європейського Союзу

Презентація Посібника для експортера ягід із України до країн Європейського Союзу

Цей посібник розроблено в рамках проєкту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business», що впроваджується Міжнародним Торговельним Центром (ITC, Швейцарія) за підтримки Європейського Союзу у співпраці з Центром просування імпорту з країн, що розвиваються (CBI, Нідерланди).

Головною метою посібника є надання інформації та практичних рекомендацій щодо необхідних умов успішного експорту ягід та продуктів їх переробки до країн Євросоюзу. Посібник також містить посилання на документи, що формують вітчизняну та європейську нормативно-правову базу експортно-імпортної діяльності, а отже, з ними варто ознайомитися. Цільовою аудиторією цього посібника є українські компанії, які планують вихід на ринок ЄС із ягідною продукцією. Проте посібник буде також корисним для компаній, які вже присутні на цьому ринку і хочуть розширювати свою діяльність.

Презентація відбудеться 30 червня о 17.00 і буде проходити паралельно одразу в двох форматах: онлайн (ZOOM) та оффлайн в офісі Асоціації «Ягідництво України» (Київ, пр. Петра Григоренка 20/22, офіс 609). Зверніть увагу, що кількість місць для участі в оффлайн – заході обмежена.

 Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

 Програма заходу:

16:45 – 17.00  
Реєстрація (підключення) учасників
17:00 – 17:30  
Вітальне слово
Марина Сидоренко, національний менеджер проєкту МТЦ;
Афке ван дер Вуде, менеджер програми Центру сприяння імпорту з країн, що розвиваються (CBI) Нідерландське агентство підприємств (RVO.nl)
17:30 – 18:15 
Процедури експорту плодово-ягідної продукції до країн Євросоюзу. Міжнародні виставки: коли та навіщо треба брати в них участь 
Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України»
18:15 – 19:00 
Вимоги європейських байєрів до плодово-ягідної продукції
Александар ЙовановичКонсультант з експорту
19:00 – 19:15 
Сесія питань та відповідей
Модератор: Тетяна Смірнова,  керівник служби комунікацій Асоціації «Ягідництво України»
19:15-20:30 
Неофіційна частина в офісі Асоціації «Ягідництво України»

 Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації!