Поговоримо про кооперативи!

Поговоримо про кооперативи!

Кооперація сьогодні надважлива для невеликого фермерського господарства, адже конкурентоспроможність малого фермера в Україні може базуватись лише на об'єднанні, будь то робота з великими замовленнями, сумісна торгівля, або розвиток бренду.

На національний конгрес «Ягідництво та кооперація - 2021», який проходитиме 13 – 14 серпня в Івано – Франківську, в якості спікерів ми запросили представників декілької працюючих кооперативів з різних регіонів. Тож з радістю представляємо найкращих практиків і професіоналів своєї справи!

Ігор Князевич, керівник ФГ «Еко Беррі», під час пленарної частини розкриє тему
"Кооперація виробників та переробників: спільна вигода за рахунок підтримки та співпраці", де розповість про роботу господарства, кооперацію виробників та переробників для спільної вигоди за рахунок підтримки і співпраці.

ФГ «Еко Беррі» - провідна українська компанія, що спеціалізується на вирощуванні, переробці та заморожуванні культивованих ягід і дикоросів, є членом Асоціації «Ягідництво України» та володарем премії UBAAwards 2021 в Номінації «Прорив року»

Ірина Кухтіна, президент ГС «Інноваційне фермерство та кооперація», та Асоціації «Ягідництво України» виступить з темою «Маркетинговий кооператив «Свіжий ринок»: історія успіху».
Кооператив працює з квітня 2021 року, об'єднує фермерів, фермерські господарства та кооперативи в програмі з реалізації вирощеної продукції, допомагаючи виходити на торговельні мережі та кінцевого споживача. Програма «Свіжий ринок» входить в неформальний агрокластер «Чумацький Шлях».


Микола Островський, представник кооперативу «Ягідний рай», розкриє тему
«Сучасні Ягідні кооперативи: власний досвід взаємодії з органами місцевого самоврядування».
Кооперативу «Ягідний рай» (спеціалізується на вирощуванні малини і суниці) зараз 2 роки, його заснували жителі громади, виявивши бажання спільно займатись ягідництвом на своїх присадибних ділянках. Розпочав свою діяльність кооператив за підтримки Агрохолдингу Континентал Фармерз Групп. Згодом ягідникам вдалось привернути увагу та заручитись допомогою Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Зареєструватись - https://forms.gle/BMh7cBagCuu2k4bJA
Детальніше про подію - http://berrycoop.com.ua/

Читати також
Польська компанія UNI-MASZ – офіційний спонсор конгресу «Ягідництво та кооперація - 2021»

Конгрес «Ягідництво та кооперація - 2021» проходитиме за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні

ФГ «Еко Беррі» - Офіційний партнер бізнес – туру в рамках конгресу «Ягідництво та кооперація - 2021»

Національний конгрес «Ягідництво та кооперація - 2021»: все найцікавіше та найважливіше в новому форматі!

Банк Львів – офіційний партнер конгресу «Ягідництво та кооперація - 2021»

Ірина Кухтіна: «Цього літа Конгрес «Ягідництво та кооперація» пройде в новому форматі