Корисні поради щодо живлення лохини від ТОВ «Біохім Агро»

Корисні поради щодо живлення лохини від ТОВ «Біохім Агро»

ТОВ «Біохім Агро» — структурна одиниця EFT Group. Основними напрямками діяльності компанії є технологічний супровід багаторічних насаджень за допомогою препаратів, що ми пропонуємо: фітогормонів, добрив, ЗЗР тощо. Артур Сіжук, технолог із вирощування ягідних культур, представник ТОВ «Біохім Агро» в західному регіоні, підготував добірку корисних порад щодо живлення чорниці високорослої (лохини).

Здійснюючи агротехнологічний супровід у господарствах Волинської, Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей, в компанії зіткнулися із різноманітними проблемами, які постають перед виробниками ягід у процесі роботи.

«Відразу зазначу, що основна культура, яку вирощують компанії, що їх консультую, – чорниця високоросла (лохина). Однак, підходи вирощування її суттєво різняться, адже кожна зона має свої ґрунтово-кліматичні умови, доступність і якість води, а самі господарства, звертаючись за консультацією, дуже часто мають багато вже допущених помилок. Тому ми не тільки реалізуємо препарати, але й співпрацюємо із багатьма господарствами у плані перед- і післяпродажного супроводу», - каже Артур Сіжук.

Коли йдеться про живлення і захист від шкодочинних організмів, можна стверджувати, що готових рішень не існує. Для максимальної коректності та ефективності впровадження ефективних систем захисту та живлення, необхідно враховувати результати аналізів ґрунту, листя, фітопатологію рослини та ґрунту, особливості гідрологічного режиму, рельєфу, віку насаджень тощо.

«Головна перевага нашого підходу до співпраці - комплексний підхід і формування системи захисту та догляду на основі проблематики (різної у кожному господарстві), а не на основі календарного плану», - констатує експерт.

Отже, спеціально для своїх клієнтів в компанії «Біохім Агро» розробили Програму листового живлення чорниці високорослої, в основу якої покладено використання препаратів Quantum. Цією схемою представники компанії охоче діляться з усіма гравцями ринку – завантажити її можна тут. Крім того, фахівці компанії пропонують Вашій увазі добірку «Живлення чорниці високорослої. Основи та найбільш суперечливі моменти», в основу якої вони поклали власний досвід та надбання в цій галузі.  

«Наведена схема не претендує на закономірність, а лише висвітлює основні тенденції у живленні і частково в захисті, на які потрібно звернути увагу при розробці вашого плану догляду», - зазначає Артур Сіжук.

Детальніше про деякі продукти.

Huwa San TR50 — потужний дезінфектор, який у полі допомагає боротись з грибковими і бактеріальними захворюваннями. Не має періоду очікування, тому може використовуватися в будь-який період вегетації і плодоношення. На мою думку, найбільш доцільно його вносити після обрізки для дезінфекції зрізів та поверхонь, а також перед і під час збору.

Copper Field — мідьвмісний препарат, зареєстрований як добриво, однак добре себе зарекомендував як фунгіцид і бактерицид. Оптимальними періодами внесення є рання весна і після збору. Добре себе зарекомендував у процесі введення рослин у зиму.

Фітофос – водночас забезпечує фосфорно-калійне живлення та значне зміцнення імунітету рослини за рахунок елементів фосфітної групи, що містяться у препараті. 

 

Детально про дію та період використання даних препаратів можна дізнатися, звернувшись до

Артура Сіжука, технолога із вирощування ягідних культур, представник ТОВ «Біохім Агро»

+380965736414

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.