Новини Асоціації "Ягідництво України"
Вебінари «Огляд уніфікованих документів системи НАССР для підприємств з сортування та заморожування ягід»
Організатори: International Trade Centre (ITC) «Ягідництво України»
Дати:
19 листопада 2020 року з 16.00 до 18.00
27 листопада 2020 року з 14.00 до 18.00
Формат: Zoom – вебінар
Спікер: Юлія Грифцова, аудитор ISO 22000, FSSC 22000, BRC, Global GAP
Система HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) – це система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Це всесвітньо визнаний системний та превентивний підхід, який визначає в продуктах біологічні, хімічні та фізичні небезпеки.
Наразі вровадження цієї системи є обов’язковою для всіх успішних підприємств в Україні, які спеціалізуються на доробці, переробці та виробництві готових харчових продуктів. Саме для таких компаній Асоціація «Ягідництво України» разом з відомим міжнародним аудитором Юлією Грифцовою та за підтримки ITC розробили унікальний пакет уніфікованих документів системи НАССР. Отже не втрачайте нагоду першими ознайомитись з цими документами та отримати поради щодо їх впровадження від провідного спеціаліста галузі!
Основні теми вебінару:
- Огляд законодавчих вимог України щодо безпечності харчової продукції: - необхідність впровадження системи НАССР. Коротка характеристика структури системи НАССР
- Правила ідентифікації та управління документацією. Порядок внесення змін. Ознайомлення персоналу
- Огляд вимог програм передумов та форм записів
- Підготовка до аналізу ризиків
- Методологія оцінки ризиків
- Наказ щодо створення групи НАССР
- Описи готової продукції
- Описи сировини та матеріалів
- Блок-схема виробництва, аналіз ризиків та план НАССР для підприємств, які проводять заморожування ягід (тунельне та статичне заморожування)
- Блок-схема виробництва, аналіз ризиків для підприємств, які проводять сортування ягід
Участь у вебінарі БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації.
Проєкт ITC «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі - Ініціатива ЕС для бізнесу» впроваджується в Україні за підтримки ЄС з метою допомоги малим і середнім виробникам та переробникам ягідної продукції шляхом підвищення їх конкурентоспроможності, інтеграції у глобальні ланцюжки доданої вартості, а також відкриття доступу до нових ринків з фокусом на ринки країн ЄС.